1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Bağlar Bağcılar Mahallesi'nde 2 Adet Dükkan

Bankadan 221m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17943
Metre Kare 221m2
Ada 4478
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 30,31
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağcılar Mahallesi Ahmet Kaya Caddesi Hüseyinoğlu Yapı Yaz Evleri Apartmanı (Bina No:4) Zemin Kat No:31 -30 Bağlar/Diyarbakır

Açıklama

Özellikler:  Zemin katta yer alan 30 ve 31 nolu dükkanlar arasındaki bölge kaldırılarak birlikte kullanılmaktadır. 2 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır. İki dükkanın kullanım alanı toplam 221 m2'dir.

Zemin katta yer alan 31 bağımsız bölüm no.lu dükkan onaylı mimari projesine göre brüt 189 m2 alana sahiptir.  Dükkanın zeminleri şap beton, duvarları saten boya, tavanları plastik boyalıdır. Dış camekanı alüminyum doğramadır. 

Zemin katta yer alan 30 bağımsız bölüm no.lu dükkan onaylı mimari projesine göre brüt 32 m2 alana sahiptir.   Dükkanın zeminleri şap beton, duvarları saten boya, tavanları plastik boyalıdır. Dış camekanı alüminyum doğramadır. 30 ve 31 nolu dükkanlar arasındaki bölge kaldırılarak birlikte kullanılmaktadır. 2 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır. İki dükkanın kullanım alanı toplam 221 m2'dir.

Bina Bölümü: Yapı tipi b.a. dir. Bina bodrum+zemin+7 normal katlidir. Binanın bodrum katında sığınak, ısı merkezi, havalandırma odası, hidrofor odası, elektrik pano odası, su sayaç odası ve zemin katta yer alan 29 b.b. no.lu dükkana ait depo, zemin katında 3 adet dükkan ve bina girişi, normal katlarında ise 4'er adet mesken olmak üzere toplam 31 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde zemin kattan ve kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi boya kaplamadır. Giriş kapısı demir doğramadır. Elektrik, su, asansör ve doğalgaz tesisatları faaldir. Binanın etrafı betonarme duvar üzeri demir korkulukla çevrilmiş olup içerisinde açık otopark bulunmaktadır. 

Ulaşım: Diyarbakır ili, Bağlar ilçesi, Bağcılar Mahallesi, Ahmet Kaya Caddesi, Hüseyinoğlu Yapı Yaz Evleri Apartmanı zemin katta yer alan 29,30 ve 31 bağımsız bölüm numaralı dükkanlardır. Değerleme konusu gayrimenkullere ulaşım için; Diyarbakır ilinin ana ulaşım arterlerinden olan Şanlıurfa Bulvarı ile Karacadağ Caddesinin kesişme noktası (Kantar Kavşağı)'na çıkılır. Şanlıurfa Bulvarı üzerinde güneybatı istikametinde yaklaşık 6.3 km ilerleyip sol kol üzerinde bulunan 1248. Sokağa dönülür. Güney istikametinde yaklaşık 235 m. ilerledikten sonra sağ kol üzerinde Ahmet Kaya Caddesi ile kesişme noktasında değerleme konusu taşınmazların bulunduğu Hüseyinoğlu Yapı Yaz Evieri Apartmanına ulaşılmaktadır. Konu gayrimenkullere toplu taşıma araçları ve özel araçla ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkullerin yakın çevresinde IMKB Fen Lisesi ile Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bulunmaktadır.

Not: 09.06.2014 tarih ve 2014/123 sayılı yapı ruhsatı mevcuttur. Taşınmaz tapuda Hashavar Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı dükkandır. 30 ve 31 nolu dükkanlar arasındaki bölge kaldırılarak birlikte kullanılmaktadır. 2 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.