SATILDI

Didim'de Havuzlu Sitede Dubleks Villa

 • Bankadan
 • 157 m2
 • 3 + 1

Özellikler

  • Tapu no
   655
  • Pafta
   -
  • Ada
   1944
  • Parsel
   1
  • Tapu Bilgisi
   Kat Mülkiyetli
  • Isıtma Sistemi
   Yok
  • Bina Yaşı
   6
  • Kat Sayısı
   3
  • Arsa Yüzölçümü
   30546

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Teminat Bedeli
   !
   10.000 TL

Adres

Efeler Mahallesi, 1694 Sokak, No: 3, Golden Beach Villas, D: 87 Didim / AYDIN

Harita

Açıklama

Ulaşım:

Didim, Aydın'ın turistik bir ilçesidir. Doğuda Muğla il sınırı ve Güllük Körfezi ve Akbük Koyu, batıda ve güneyde Ege Denizi, kuzeyde Bafa Gölü ve Menderes Nehri ile sınırlanmış bir yarımada şeklindedir. 

Didim Belediye binası önünde bulunan, Cumhuriyet Caddesi üzerinden batı yönde yaklaşık 1,5 km. ilerlenir ve sağa Adnan Menderes Bulvarına girilir. Girilen bu bulvar üzerinde yaklaşık 1 km. ilerlenir ve sola Fener Caddesine dönülür. Dönülen bu cadde üzerinde yaklaşık 2 km. ilerlenir ve sola sokağa girilir. Girilen bu sokak yaklaşık 2,7 km. takip edilir ve sol tarafta bulunan 3 kapı no.lu daireye ulaşılır. Site girişi 1694 Sokak üzerinden, bina girişi site içerisinden, binanın güneydoğusundan ve zemin kattan sağlanmaktadır.

Konutun yakın çevresinde 2-3 katlı dubleksler bulunmakta olup, konut ağırlıklı yapılaşmanın yoğun olduğu yazlık bir bölgedir. Yakın çevrede Marina Bay Sitesi, İmbat Koyu, boş araziler vb. kentsel donatılar ve çeşitli büyüklüklerde sosyal ve kültürel alanları bulunmaktadır. Konut toplu taşıma araçları güzergahına yaklaşık 2 km. mesafede bulunmaktadır.

Özellikler:
Bina ayrık ikiz nizamda, 50 Blok halinde, betonarme karkas yapı tarzında (yapı sınıfı 3-A) inşa edilmiştir. Binanın cephesi sarı tonlarında boyalı ve dekor taşlıdır. Çevre düzenlemesi yapılmış proje iyi derecede bakımlı olup güvenlikli bir sitedir; bekçi evi, kontrollü giriş ve kamera sistemi mevcuttur. Proje de ayrıca 1 market, 1 restoran, 2 adet havuz bulunmaktadır.

Villa tipi binalar Didim Tapu Sicil Müdürlüğü’nde incelenen ve Didim Belediyesi imar arşivinde incelenen 19.10.2004 onay tarihli kat irtifakına esas mimari projesinde ve mahallinde, bodrum kat, zemin kat, 1 normal kat ve çatı kat (toplam 4 kat), zemin kat, 1 normal kat ve çatı kat (toplam 3 kat) halinde 2 tip projeden oluşmaktadır. Her blokta 2 'şer adet dubleks mesken, 2 adet mesken, restoran ve kafe olmak üzere, site toplam 104 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. İncelenen 30.10.2009 tarih 871 Belge no.lu yapı Kullanma İzin Belgesi’ne göre bina yaklaşık 5 yaşındadır. 

Dubleks villa mimari projesinde ve mevcut durumda sitenin güneydoğusunda, güneyden 9. kuzeyden 6. sırada yer almaktadır. Zemin kat yaklaşık brüt 58 m2 alana sahip olup; 1 salon, mutfak, antre, 1 WC ve 2 teras (yaklaşık brüt 14 m2) mahallerinden oluşmaktadır. 1. kat yaklaşık brüt 61 m2 alana sahip olup; 2 oda, 2 banyo, hol ve 1 teras (yaklaşık 9 m2) mahallerinden oluşmaktadır. Çatı kat yaklaşık brüt 38 m2 alana sahip olup; 1 oda, 1 banyo ve 1 teras (yaklaşık 24 m2) mahallerinden oluşmaktadır. Konut toplamda 157 m2 kapalı alana, 47 m2 teras alanına sahiptir. Konutun  antre, hol ve merdivenleri mermer, diğer hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarlar alçı sıva üzeri boyalı olup, tavanlar kartonpiyerlidir. Islak hacimlerde duvarlar fayans kaplıdır. Pencereler PVC, iç kapılar amerikan panel kapı olup, denizlikler mermerdir. Ana giriş kapısı çelik kapıdır. Mutfak dolapları laminat kapaklı lamine tezgahlıdır. Banyolarda küvet, lavabo ve klozet bulunmaktadır.

İskanlı olması, plaja çok yakın bir sitede iyi konumlu olması ve bakımlı olması faktörlerinden dolayı gayrimenkul yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Gizle Hepsini Gör