Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Pamukkale Zümrüt Mahallesi'nde 3 Katlı Bina

Bankadan 429m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23476
Metre Kare:
429m2
Ada:
217
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
26.10.1992

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Zümrüt Mahallesi, 2042.Sokak, No: 1, Pamukkale / Denizli

Açıklama

Özellikler: Ana taşınmaz, 348,00 m² arsa üzerinde bitişik nizam betonarme karkas inşaat tarzında bodrum + zemin + normal + çekme olmak üzere toplamda 4 kat olarak inşa edilmiştir. Ruhsata göre bodrum katta 121 m² odunluk, zemin katta 2 adet 77 m² daire, normal katta 2 adet 77 m² daire olmak üzere toplamda 4 bağımsız bölümlü 429 m² inşaat alanlıdır. Mimari projesine göre bodrum katta 121 m² müştemilat ve kömürlük, zemin + normal katlarda 2 adet 154 m² dubleks daire olmak üzere toplamda 429 m² inşaat alanlıdır. Ruhsat ve proje alansal açıdan uyumludur. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.  Dışarıdan yapılan incelemeler neticesinde projesinde olmayan çekme kat ve çekme kata bağlı üstü kapalı teras ilave edilmiştir. Adres kodlarına göre yapıda 3 adet daire vardır. Binada asansör yoktur. Yapı kullanma izin belgesi yoktur. Projesinde dubleks daire girişleri yan cephelerden bağımsız olarak sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri boya, pencereleri PVC doğrama, balkon korkuları demir, teras üzeri ahşap çatıdır. Yapının dış cephesi ve boyası yenilenmiş olup, bakımlı olduğu gözlemlenmiştir. Parsel sınırları duvar üzeri demir korkuluk ile çevrilidir. Parsel içinde/dışında muşmula, portakal, zeytin, bağ vb. çeşitli meyve ağaçları vardır. Bahçe girişi 2042.Sokak üzerinden inen merdiven üzerinden sağlanmaktadır.

Taşınmaz arsa tapulu olup 26.10.1992 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Binada kat irtifakı kurulmamıştır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.