Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Çivril Akçaköy Mahallesi'nde 2546 m2 Tarla

Bankadan 2546m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15323
Metre Kare:
2546m2
Ada:
116
Parsel:
95
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akçaköy Mahallesi,116 Ada - 95 Parsel Çivril / DENİZLİ

Açıklama

Özellik: 116 Ada - 95 Parsel: 2546,74 m² alana sahip, geometrik olarak yamuk topografik olarak düz arazi yapısındadır. Arazi şekli, tarımsal faaliyete engel değildir. Kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Parsel köy yerleşim yeri sınıları dışarısında kalmaktadır. Toprak yapısı verimlidir. Sulu tarıma uygundur. Parselin etrafı herhangi bir çit vb. ile çevrili değildir.

Ulaşım: Taşınmaz; Denizli İli, Çivril İlçesi, Akçaköy Mahallesi, 116 Ada - 95 adresinde konumlu mülktür. Taşınmaza özel araçlar ve arazi araçları ile ulaşmak mümkündür. Taşınmaz, Çivril İlçe merkezine yaklaşık 9 km mesafededir. Denizli İl merkezine yaklaşık 100 km mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgede yerleşim yoğunluğu mahalle merkezinde bulunmakta olup kalan bölgeler boş tarımsal nitelikli arazilerden oluşmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.