COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum Sungurlu Sunguroğlu Mahallesi'nde 222m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 222m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14861
Metre Kare 222m2
Ada 735
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 2.10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sunguroğlu Mahallesi, 735 ada, 4 parsel SUNGURLU/ÇORUM

Uzman Görüşü

Buğday Pazarı ve Ankara –Samsun Caddesi arasında konumlu, terminale 400 m, ulaşımı rahat, sosyal donatılara yakınlığı ve her türlü altyapı hizmetinden faydalanan, Bitişik Nizam 5 Kat, Arka cepheden 3.5 m çekme mesafeli yapılaşma koşullarına haiz 222.12 m2 imarlı müstakil arsa; merkeze yakın olması, 7 kat imarlı olması, tahıl ve sebze pazarına yakın olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Çorum İli, Sungurlu İlçesi, Sunguroğlu Mahallesi, 735 Ada, 4 Parselde yer alan, 222,12 m2 yüzölçüme sahip "ARSA" vasıflı imar parselidir. Mer’i imar planına göre " KONUT ALANI" içinde yer almakta olup, yapılaşma koşulları ayrık nizam 7 kat TAKS: 0,30, KAKS: 2,10, yoldan çekme mesafesi 5 m. yanlardan 4,5 m. dir. İmar paftası ile konum olarak uyumlu olduğu görülmüştür. Belediyesi' nden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz yaklaşık 11 m. cephe 20 m. derinliğe sahip olup, yaklaşık 15 m2 yola terki bulunmaktadır. Parsel koruma alanı vs. Tarihi, kentsel, doğal sit alanları içerisinde yer almamaktadır. Parsel düz bir alanda ve geometrik olarak dörtgen şeklindedir. Parsel kuzey yönde yola cepheli olup imar yolları henüz açılmamıştır.70 m. kadar batısından Budaközü Çayı geçmektedir. Hali hazırda briket döküm alanı olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz diğer yönlerde komşu parsellere bitişiktir. Taşınmaz 06.08.2018 tarihi öncesinde bitişik nizam 5 kat yapılaşma iznine sahipken, imarı ayrık nizam 7 kat olarak değiştirilmiştir. Sungurlu Belediyesinden alınan şifai bilgiye göre , taşınmaza mevcut imar planına göre inşaat ruhsatı verilemeyeceği yandaki parsellerle tevhid şartı olduğu ve ada bazında yeniden imar uygulaması yapılmayacağı bilgisi edinilmiştir. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için: Sungurlu İlçe Merkezi`nde yer alan Belediye Binası önünden hareketle 70 m. güney istikametinde ilerledikten sonra Cami Kebir Sokağa girilerek yaklaşık 60 m. ilerledikten sonra sağa Hacı Şerif sokağa dönülerek sokak üzerinde batı istikametinde takip 360 m. ilerledikten sonra sol tarafta 50 m. iç kısımda yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.