Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorum Mecitözü'nde Bir Katlı Betonarme Ahır Ve Bir Katlı Betonarme İdari Bina Ve Tarla (305713)

Bankadan 2002m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22472
Metre Kare:
2002m2
Ada:
0
Parsel:
2220
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
08/08/2018
Ruhsat Tarihi:
08/03/2016
Bağımsız Bölüm:
Bir Katlı Betonarme Ahır Ve Bir Katlı Betonarme İdari Bina Ve Tarla

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Köseeyüp, Mecitözü/Çorum

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Çorum Mecitözü Kozören mahallesi 2220 parselde konumlanmaktadır. Mecitözü Belediyesi'nde yapılan incelemede ise konu taşınmazın mücavir alan sınırları dışında olduğu bilgisi edinilmiştir. 

"Çorum Kadastro Müdürlüğü'nde ise taşınmaza ait onaylı cins değişikliğine konu tescil bildirimi evraklan ve eki olan yapı kullanma izin belgesi evrakları görülmüştür. Taşınmazın ofis ve tarım işletmesi olarak 2 adet ruhsat-iskan belgesi bulunmakta olup 08/03/2016 tarih 2016/43-44 sayılı yapı ruhsatlan 08/08/2018 tarih2018/27-28 sayılı iskan belgeleri bulunmaktadır.

İdari Bina: Parselin batı kısmında, betonarme karkas yapı tarzında, tek zemin katlı inşa edilen binadır. Yerinde yapılan inceleme ve ruhsat bilgilerine istinaden yaklaşık 100 m2 alanlı olduğu tespit edilmiştir. Zeminler laminant ve seramik kaplı olup duvarları boyalı ve seramik kaplıdır. Girişi kapısı ve ahşap doğrama kapı kanatları mevcut değildir. Mutfak dolabı mevcut olan taşınmazda vitrifiyeler ve radyatörlerin de olmadığı tespit edilmiştir. Ahir. Parselin kuzey kısmında, çelik konstrüksiyon ile tek zemin katlı olarak inşa edilen binadır. Yerinde yapılan inceleme ve ruhsat bilgilerine istinaden yaklaşık 1902 m2 alanlı olduğu tespit edilmiştir. Zeminler beton kapli duvarlar tuğla üzeri plastik boyalı ve çatısı sandviç panel kaplıdır. Tesisat ve metal tava sistemlerin tahrip edildiği, bazı demir doğrama bariyer ve korkulukların söküldüğü, plastik doğrama pencelerin de bazı kısımlarda mevcut olmadığı tespit edilmiştir.

Tesiste ahir binasının güneydoğusunda yaklaşık 190 m2 alanlı 2 adet silaj/gübre çukuru mevcuttur. Ayrıca açık sahanın tamamına yakını brüt beton kaplıdır. Tesisin bulunduğu alanın çevresi farklılaşan çevre kotuna göre 2 mt yüksekliğe kadar ulaşan kısmi olarak değişen yüksekliklerde beton istinat duvanı üzeri tel çit ile çevrilidir. Söz konusu tel çitlerin çit kısımlarının bazı cephelerde tahrip edildiği/söküldüğü gözlenmiş olup trafonun da mevcut olmadığı görülmüştür.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.