Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorum Kaleboğazı Mahallesi'nde 234 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 234m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18998
Metre Kare:
234m2
Ada:
113
Parsel:
35
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
18
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
19.09.2005
Ruhsat Tarihi:
04.08.2004
Bağımsız Bölüm:
1,3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kaleboğazı Mahallesi Ulaş Caddesi No:43, No:110/A İskilip / ÇORUM

Açıklama

Özellikler: Çorum İli, İskilip İlçesi, Kaleboğazı Mahallesi, Ulaş Caddesi konumlu 3 bağımsız bölüm nolu dükkan ve 1 bağımsız bölüm nolu depodur. 3 bağımsız bölüm nolu –İş yeri- nitelikli taşınmaz  zemin katta mevcut bina girişinin sol tarafında konumludur. Taşınmaz projesinde ~37 m2 alanlı olup; dükkân ve 1 adet wc. hacimlerinden oluşmaktadır. 1 bağımsız bölüm nolu Depo nitelikli taşınmaz ise bodrum katta konumludur. Taşınmaz projesinde ~197 m2 alanlı olup; depo ve 2 adet w.c. hacimlerinden oluşmaktadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması merkezi sistem kalorifer tesisatlıdır. İki dükkan toplam 234 m2'dir. 

Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli yapılar, kamusal alanlar ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmazlara toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Gayrimenkulün yer aldığı bölge üst ve orta gelir grubu tarafından tercih edilmektedir. Taşınmaz okul, hastane, park, market gibi donatılara yakın konumdadır. Bölgede yol, elektrik, su, kanalizasyon altyapıları büyük ölçüde tamamlanmış durumdadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 04.08.2004 tarihli yapı ruhsatı ve 19.09.2005 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaza ait iş yeri ve depo tapuları ayrı şekilde olup 2 tapu birlikte satılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.