0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorum Kaleboğazı Mahallesi'nde 234 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 234m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18998
Metre Kare:
234m2
Ada:
113
Parsel:
35
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
18
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
19.09.2005
Ruhsat Tarihi:
04.08.2004
Bağımsız Bölüm:
1,3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kaleboğazı Mahallesi Ulaş Caddesi No:43, No:110/A İskilip / ÇORUM

Açıklama

Özellikler: Çorum İli, İskilip İlçesi, Kaleboğazı Mahallesi, Ulaş Caddesi konumlu 3 bağımsız bölüm nolu dükkan ve 1 bağımsız bölüm nolu depodur. 3 bağımsız bölüm nolu –İş yeri- nitelikli taşınmaz  zemin katta mevcut bina girişinin sol tarafında konumludur. Taşınmaz projesinde ~37 m2 alanlı olup; dükkân ve 1 adet wc. hacimlerinden oluşmaktadır. 1 bağımsız bölüm nolu Depo nitelikli taşınmaz ise bodrum katta konumludur. Taşınmaz projesinde ~197 m2 alanlı olup; depo ve 2 adet w.c. hacimlerinden oluşmaktadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması merkezi sistem kalorifer tesisatlıdır. İki dükkan toplam 234 m2'dir. 

Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli yapılar, kamusal alanlar ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmazlara toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Gayrimenkulün yer aldığı bölge üst ve orta gelir grubu tarafından tercih edilmektedir. Taşınmaz okul, hastane, park, market gibi donatılara yakın konumdadır. Bölgede yol, elektrik, su, kanalizasyon altyapıları büyük ölçüde tamamlanmış durumdadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 04.08.2004 tarihli yapı ruhsatı ve 19.09.2005 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaza ait iş yeri ve depo tapuları ayrı şekilde olup 2 tapu birlikte satılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.