Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorum Alaca Denizhan Mahallesi'nde 240 m2 2 Katlı Bina

Bankadan 5 240m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18219
Oda Sayısı:
5
Metre Kare:
240m2
Ada:
464
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
07/08/1986
Ruhsat Tarihi:
11/04/1986

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çorum ili Alaca ilçesi Denizhan Mahallesi Çam Sok No: 9

Uzman Görüşü

Ulaşımın kolay sağlanması, şehir merkezine yakın konumda olması, altyapı olanaklarının tam olması, iskan belgesinin bulunması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Çorum ili Alaca ilçesi Denizhan Mahallesi Çam Sok No: 9 adresli yerde konumludur. 355,88 m2  yüzölçümlü arsa üzerinde; onaylı mimari projesine göre; B.A.K. yapı tarzda inşa edilmiş, zemin ve 1 normal kattan oluşan yapı 3/A yapı sınıfında inşa edilmiştir. Ana taşınmazın onaylı mimari projesine göre; zemin katında 1 adet mesken ve 2 adet işyeri, 1.normal katında; 4 adet oda, salon, mutfak, antre, wc, banyo ve 4 adet balkondan oluşmaktadır. Bina cins tahsisli olup kat irtifakı kurulmamış ve bağımsız bölümlere ayrılmamıştır. Taşınmaz 120 m2 zemin kat ve 120 m2 1. Normal kat olmak üzere toplam 240 m2 kullanım alanına sahiptir. Bina giriş kapısı demir kapıdır. Bina dış boyası sıva üzeri boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. Yapı dışardan eski ve bakımsız görünümdedir. Isınma sistemi sobadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın tapu vasfı iki katlı kagir ev ve arsasıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz; Çorum ili Alaca ilçesi Denizhan Mahallesi Çam Sok No: 9 adresli yerde konumludur. Taşınmaz Çorum ili Alaca İlçesi Denizhan Mahallesi M. Akif Ersoy Caddesi üzerinden doğu istikametinde ilerlenirken sağa Çam Sokağa dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde solda konumludur. Alaca Belediyesi tarafından bölgede yol, su, kanalizasyon ve altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. İl merkezine uzak konumda olup, ulaşım toplu taşıma araçlarıyla ve kişisel araçlarla sağlanmaktadır.

Not: Parselin 24 m2 yola terki bulunmaktadır.  11/04/1986 tarihli Yapı Ruhsatı, 08/09/1986 tarihli Tadilat Ruhsatı ve 07/08/1986 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı iki katlı kagir ev ve arsası'dır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.