1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çorum Alaca Denizhan Mahallesi'nde 240 m2 2 Katlı Bina

Bankadan 5 240m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18219
Oda Sayısı 5
Metre Kare 240m2
Ada 464
Parsel 14
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 07/08/1986
Ruhsat Tarihi 11/04/1986

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çorum ili Alaca ilçesi Denizhan Mahallesi Çam Sok No: 9

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz; Çorum ili Alaca ilçesi Denizhan Mahallesi Çam Sok No: 9 adresli yerde konumludur. 355,88 m2  yüzölçümlü arsa üzerinde; onaylı mimari projesine göre; B.A.K. yapı tarzda inşa edilmiş, zemin ve 1 normal kattan oluşan yapı 3/A yapı sınıfında inşa edilmiştir. Ana taşınmazın onaylı mimari projesine göre; zemin katında 1 adet mesken ve 2 adet işyeri, 1.normal katında; 4 adet oda, salon, mutfak, antre, wc, banyo ve 4 adet balkondan oluşmaktadır. Bina cins tahsisli olup kat irtifakı kurulmamış ve bağımsız bölümlere ayrılmamıştır. Taşınmaz 120 m2 zemin kat ve 120 m2 1. Normal kat olmak üzere toplam 240 m2 kullanım alanına sahiptir. Bina giriş kapısı demir kapıdır. Bina dış boyası sıva üzeri boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. Yapı dışardan eski ve bakımsız görünümdedir. Isınma sistemi sobadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın tapu vasfı iki katlı kagir ev ve arsasıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz; Çorum ili Alaca ilçesi Denizhan Mahallesi Çam Sok No: 9 adresli yerde konumludur. Taşınmaz Çorum ili Alaca İlçesi Denizhan Mahallesi M. Akif Ersoy Caddesi üzerinden doğu istikametinde ilerlenirken sağa Çam Sokağa dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde solda konumludur. Alaca Belediyesi tarafından bölgede yol, su, kanalizasyon ve altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. İl merkezine uzak konumda olup, ulaşım toplu taşıma araçlarıyla ve kişisel araçlarla sağlanmaktadır.

Not: Parselin 24 m2 yola terki bulunmaktadır.  11/04/1986 tarihli Yapı Ruhsatı, 08/09/1986 tarihli Tadilat Ruhsatı ve 07/08/1986 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı iki katlı kagir ev ve arsası'dır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.