Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çankaya Karahasanlı Mahallesi'nde 3 Adet Yatırımlık Hisseli Tarla

Şirketten 19269m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21858
Metre Kare:
19269m2
Ada:
145
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karahasanlı Mahallesi, Karaçavuşlu Mevki, 145 Ada 7 Parsel, 149 ada 19 parsel, 154 ada 234 parsel Çankaya/ANKARA

Açıklama

Özellikler: Ankara ili, Çankaya İlçesi, Karahasanlı Mahallesi, Karaçavuşlu Mevkii, 145 ada 7 parsel, 149 ada 19 parsel, 154 ada 234 parselde konumlu tarla vasıflı taşınmazlardır. Taşınmazın içinde bulunduğu bölge; Karahasanlı Mahallesi merkezine yaklaşık 4460 m. Mesafede, mahallenin güneydoğusunda yer almaktadır. Bölgede yapılan gözlemlerde ve incelemelerde bölgede yapılaşmanın bulunmadığı, arazinin topografik yapısının hafif eğimli olduğu mevcut boş arazilerin büyük bölümünün kuru tarım amaçlı kullanıldığı öğrenilmiştir. Taşınmazın bulunduğu Karahasanlı Mahallesine ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmekte olup, taşınmaza ulaşım parselin güney yönünde yer alan yaklaşık 150 m2 cepheli kadastral yoldan sağlanmaktadır.

145 Ada 7 parsel 25110,27 m2 yüzölçümlü olup dikdörtgen geometrik şekle, hafif eğimli topografik yapıya sahiptir. Yapılan tespitlere göre parsel üzerinde herhangi bir yapı, sınırlarını belirleyici herhangi bir duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz kuru tarıma elverişli bir bölgede bulunmaktadır. Taşınmazın güney yönünde kadastral yola yaklaşık 150 m cephesi bulunmaktadır.
Not: Taşınmaz 0 ada 511 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 145 ada 7 parsel olarak tescil edilmiştir. Taşınmaz 1/12 hisseli olup hisseye düşen 2.092,52 m2'dir. 

149 Ada 19 parsel 93.930,73 m2 yüzölçümlü olup eğimli topografik yapıya sahiptir. Yapılan tespitlere göre parsel üzerinde herhangi bir yapı, sınırlarını belirleyici herhangi bir duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz kuru tarıma elverişli bir bölgede bulunmaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.
Not: Taşınmaz 0 ada 554 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 149 ada 19 parsel olarak tescil edilmiştir. Taşınmaz 1/9 hisseli olup hisseye düşen 10.436,66 m2'dir. 

154 Ada 234 parsel 60667,05 m2 yüzölçümlü olup üçgen geometrik şekle, hafif eğimli topografik yapıya sahiptir. Yapılan tespitlere göre parsel üzerinde herhangi bir yapı, sınırlarını belirleyici herhangi bir duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz kuru tarıma elverişli bir bölgede bulunmaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.
Not: Taşınmaz 0 ada 636 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 154 ada 234 parsel olarak tescil edilmiştir. Taşınmaz 1/9 hisseli olup hisseye düşen 6.740,77 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.