1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa İznik Bayındır Mahallesi'nde 9621 m2 3 Adet Tarla

Sahibinden 9621m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 16086
Metre Kare 9621m2
Ada 0
Parsel 569-570-698
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bursa İznik Bayındır 0 ada 569-570-698 parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın ana yola yakın olması ve etrafının çitlerle kaplı ve korunaklı olması, 9621 m2 yüzölçümüne sahip olması, Köy merkezine 1,18 km, İznik-Orhangazi yoluna 3,57 km uzaklıkta olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Bursa İznik Bayındır Köyü'nde 0 ada 569-570-698 parsel toplam 9621 m2 tarla vasıflı taşınmazdır. Köy merkezine 1,18 km, İznik-Orhangazi yoluna 3,57 km'dir. 3 tapu birlikte satılmaktadır. 3 ayrı tapulu olup, 3'ü birlikte satılmaktadır. Taşınmazlar ana yola yakındır, etrafı çitlerle kaplı ve korunaklıdır.

Not: 698 sayılı parsele ilişkin Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından koyulmuş '2942 sayılı kamulaştırma kanununun 7. maddesine göre uygulamaya tabidir 'şerhi mevcuttur. Kamulaştırma ile ilgili detaylı bilgiyi ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.