Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa İnegöl Cumhuriyet Mahallesi'nde 190 m2 İşyeri

Bankadan 190m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23446
Metre Kare:
190m2
Ada:
1606
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
3
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Bağımsız Bölüm:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet mahallesi, Aras Sokak, No:1DA, İnegöl/BURSA

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu arsa 1695,60 m2 yüzölçümlü 1606 ada 3 parselde kayıtlı olup tapu kayıtlarında `3 ER KATLI A,B,C VE D BLOKTAN OLUŞAN BETONARME APARTMAN VE ARSASI` vasıflıdır. Parselin 4 tarafı yola cepheli olup ada şeklindedir. Parsel üzerinde A, B, C ve D olmak üzere 4 blok bulunmaktadır. C blok kuzeyden güneye doğru 3. Bloktur. Bina Zemin + 2 Normal Kat olmak üzere toplam 3 katlı yapı bulunmaktadır. Zemin katta 2 daire, 1 işyeri, normal katların her birinde 4 er adet daire olmak üzere toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi batı cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. D blok kuzeyden güneye doğru 4. Blok olup köşe konumludur. Bina Zemin + 2 Normal Kat olmak üzere toplam 3 katlı yapı bulunmaktadır. Zemin katta 1 işyeri, normal katların her birinde 2'şer adet daire olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi batı cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Kat sahanlıkları ve merdivenleri mermer kaplama haldedir. Taşınmazların ön ve arka cepheleri cam giydirme olup kapıları alüminyum cam kapıdır.

D blok 5 nolu işyeri, zemin katta yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre yaklaşık brüt 190 m2 alanlı olup işyeri, wc hacimlerinden oluşmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.