Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Gemlik'te 1260 m2 Tarla

Bankadan 1260m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18715
Metre Kare:
1260m2
Ada:
113
Parsel:
158
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şahinyurdu Mahallesi, Altın Bağlar Mevkii, 113 Ada, 158 Parsel Gemlik/Bursa

Açıklama

Ana yollara ve yerleşkelere yakın konumlu, hafif eğimli topoğrafik yapıda, üzerinde bakımsız durumda zeytin ağaçları da bulunan, 1.260,86 m² yüzölçümlü TAM HİSSELİ TARLA

Özellikler: 1.260,86 m2 yüzölçümlü 113 Ada 158 Parsel nolu taşınmaz Şahinyurdu Mahallesi sınırları içinde bulunmaktadır. Taşınmaz kuzeybatı cephesindeki stablize kadastral yoldan 1 parsel içeridedir. Tüm cephelerde benzer nitelikte komşu parseller bulunmakta olup herhangi bir doğal sınır bulunmamaktadır. Taşınmazın çevresi duvar, çit vb herhangi bir ayırt edici unsurla çevrilmemiştir. Tamamı hafif eğimli topoğrafik yapıdadır. Taşınmazın sulama sistemi ve elektrik altyapısı bulunmamaktadır ve kuru tarım özelliğindedir. Taşınmaz tapu kayıtlarında tarla, mahallinde zeytinlik niteliklidir. Zeytin ağaçları çok bakımsız durumdadır. Ana yollara ve yerleşkelere yakın konumludur.

Ulaşım: Taşınmaz yakın çevresinde bulunan Gemlik ilçe merkezine 12 km mesafededir. Taşınmazın kuzeyinde Şahinyurdu köy yerleşkesi, batısında Gemlik ilçe merkezi yer almakta olup çevresi zeytinlik, meyve bahçeleri ile boş ve ekili tarla fonksiyonlu gelişmiştir.

Not: Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Açık artırma katılım bedeli 3.000 TL olup, kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.