1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Burdur Yeşilova Orhanlı Mahallesi'nde 2163 m2 Tarla

Sahibinden 2163m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17295
Metre Kare 2163m2
Ada 0
Parsel 1217
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10

Adres

Orhanlı Köyü Akalan Mevkii 1217 parsel Yeşilova/Burdur

Açıklama

Özellik: 1217 parselde yer alan taşınmaz 2163 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Tarla Orhanlı köyünde bulunmaktadır. Köyün çıkışında üzerinde bulunan tarla köye yürüme mesafesinde bulunup kadastral yola cephelidir. Araç ile başına kadar gitmek mümkündür , Ulaşım sorunu yoktur. Mevcut tarlada sulu tarım yapılmaktadır , Su sorunu yoktur. Elektrik yakındır, istenilirse alınabilir. Yer zeminde düzdür taban arazidir. Üzerinde ürünler vardır; arpa , buğday , yulaf ekilmektedir. Çalışan bir tarladır. Etrafında besihane bakım yerleri mevcuttur. Köyde bakkal , kahvehane , v.s. dükkanlar mevcuttur . Burdur Denizli arası anayol güzergahında kalmaktadır. vasıta sorunu yoktur.

Ulaşım: Orhanlı Köyü Akalan Mevkii 1217 parsel Yeşilova/Burdur adresinde konumludur. İlçe merkezine 13 km ve şehir merkezine 44 km mesafededir.

Not: Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.