0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Burdur Tefenni Yuva Mahallesi'nde 3460 m2 Tarla (1213)

Bankadan 3460m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15628
Metre Kare:
3460m2
Ada:
0
Parsel:
796
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yuva köyü 796 Parsel Tefenni/BURDUR

Uzman Görüşü

Tarımsal faaliyetin yapıldığı bölgede yer alması ve müstakil tapulu bir yer olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 796 Parsel 3460 m2 Alanlıdır. Yuva Köyü hudutları içerisindedir. Yakın civarlarında benzer tarım alanları bulunmaktadır. Yerleşim yerleri dışında yapı yok denecek kadar azdır. Tarımsal yapılar bulunmaktadır. Yerleşim yerleri arasındaki yollar asfalt kaplama, tarlalar arasındaki yollar stabilize ve topraktır. Bulunduğu bölge susuz tarım yapılan bir bölgedir. Geometrik açıdan şekilsiz, ve topoğrafik açıdan eğimli bir yapıdadırlar. Sulama imkanı ve yolu bulunmamaktadır. Tarıma uygun toprak yapısına sahip değildir. Mevcutta herhangi bir üretim yapılmamaktadır.

Ulaşım: Burdur İli, Tefenni İlçesi, Yuva Köyü, 796 numaralı parsellerdir. Parsele ulaşmak için Burdur Fethiye yolu üzerinde güney batı yönünde ilerlenirken Yuva Köyü yoluna dönülerek güney doğu istikametinde köy içi yolu takip edilir, köyün güney doğusunda kalan patika yola girilerek yaklaşık 2.5 km ilerlenir, yolun sol tarafında araçla ulaşımın imkanı olmadığı parsele kuzey batı yönde yaya olarak yaklaşık 570 m ilerlenerek ulaşılır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.