0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Burdur Tefenni Yeşilköy Mahallesi'nde 3300 m2 Tarla (1206)

Bankadan 3300m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15616
Metre Kare:
3300m2
Ada:
0
Parsel:
780
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilköy Köyü Mercimeklik Mevkii 780 Parsel Tefenni /BURDUR

Uzman Görüşü

Taşınmazın tam mülkiyetli olması ve mahalle merkezine yakın olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 780 numaralı parsel, tescil edilen tapu bilgilerine göre 3.300,00 m² yüz ölçüme sahiptir, yamuğa yakın bir geometrik şekle sahiptir. Topografik olarak  % 15 eğimli bir arazi yapısına sahip olup 1. derece deprem bölgesinde yer almaktadır. Kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır.

Ulaşım: Burdur İli, Tefenni İlçesi, Yeşilköy Köyü, Mercimeklik Mevkiinde yer alan 780 parsel numaralı, tescil edilen tapu bilgilerine göre “Tarla” vasfına haiz arazi parçalarıdır. Taşınmaz, Yeşilköy Köyü yerleşim merkezinin kuş uçuşu ~ 2,30 km. kuzey doğusunda, yer almakta olup taşınmazların ulaşımı parsel yakınında bulunan tarla yolları ile sağlanmaktadır.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.