12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Burdur Gölhisar Karapınar Mahallesi'nde 12 Dönüm Yola Cepheli Tarla (1728)

Bankadan 12204m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21861
Metre Kare:
12204m2
Ada:
128
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karapınar Mahallesi 128 ada 2 parsel Gölhisar/Burdur

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Burdur İli, Gölhisar İlçesi, Karapınar Köyü, Eğrekvekoparan Mevkii 128 ada 2 parselde konumlu 12.204,00 m2 yüz ölçümlüdür. Parsel taşınmazın en etkin ve verimli kullanım sulu tarım olarak kullanıma uygundur. Taşınmazın mahallinde, üzerindeki sera ve yapının söküldüğü, toprak altında ve üzerinde moloz yığınlarının olduğu, tarım yapılmadığı ve otlar ile kaplı olduğu, güney doğu cephesinde 1 m derinliğinde ~50 m2 alanlı sulama çukuru kazıldığı görülmüştür. Sulama imkânı, bölgede bulunan DSİ sondajlarından ücretli olarak sağlanmaktadır. Bölgede genel olarak örtülü tarımda domates, sulu tarımda slajlık mısır vb.. ürünler yetiştirilmektedir.
Taşınmazın kuzey batı cephesinde DSİ sondajı bulunmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölgede arazilerde genellikle sulu tarım, örtülü tarım yapıldığı olduğu görülmüştür. Geometrik Şekli Amorf benzer bir geometrik şekle sahiptir. Cephe uzunlukları yaklaşık olarak; Kuzey Cephesi; 85 m, Batı cephesi: 65 m, Güney Batı Cephesi: 27 m, Güney cephesi; 91 m, Doğu Cephesi: 162m` dir. Taşınmaz tüm kuzey cepheden su arkı ve kadastro yolu ile, güney cepheden kadastro yolu ile, diğer cephelerden komşu parsellerle sınırlıdır.
Taşınmaz düz topoğrafik yapıya sahip olup 1. Derece deprem bölgesinde yer almaktadır.

Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.