Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bodrum Torba'da Devremülk

Vakıftan 1 + 1 32m2

Özellikler

Tapu no 4991
Pafta -
Ada 168
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

TorbaMh., 13 HaziranSokak, No:34 Simpa Tatil Sitesi B Apt 2/2 Bodrum/ MUĞLA

Açıklama

Özellikler: Taşınmazların konumlu olduğu Simpa Tatil Sitesi, 7.036,03m2 yüz ölçümlü eski Kızıalağaç Mahallesi 67 parsel yeni Torba Mahallesi 168 ada 2 parsel üzerinde, 2 adet farklı tipte projelendirilmiş7 bloktan oluşmaktadır.Toplam 44 adet bağımsız bölüm içermektedir. B Blok, betonarme karkas sitemde, ayrık nizamda, 3/A yapı sınıfında, zemin + 1normal kat olarak projelendirilmiştir.Zemin katında 4 adet, 1. katında 4 adet mesken olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm içermektedir. Mahalinde kot farkından bodrum kat oluşturulduğu gözlemlenmiştir. Değerleme konusu taşınmazın yer aldığı sitede bağımsız bölümler üzerinde devre mülk hakkı tesis edilmiş olup konu site devre mülk tesisi olarak kullanılmaktadır.

Mahaldeki kapı numarasına göre 10 numara olarak belirtilmiş olan mesken, projesinde yaklaşık brüt 32m2 kullanım alanına sahip olup salon, oda, banyo ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. 

Değerlemeye konu olan taşınmazın bulunduğu bölgede çok sayıda konut projesinin inşaatının sürdüğü görülmüştür. Taşınmaza ulaşım için Torba-Göltürkbükü istikametinde Rıza Anter Bulvarı üzerinde ilerlerken sağ kolda yer alan Opet Akaryakıt İstasyonu geçildikten sonra sola, 13 Haziran Sokak’a sapılır. Bu sokak üzerinde yaklaşık 450 m. ilerlendiğinde sokağın sol kolunda yer alan, 34 dış kapı no.lu Simpa Tatil Sitesi’ne ulaşılır. Bölgede Voyage Torba Otel , Caliente Bodrum Resort, Gökton Sitesi, Drogot Vilları,Tria Vilları, ve Çağdaş Torba Evleri gibi rayici yüksek tatil siteleri ve tatil köyleri bulunmaktadır. Ana ulaşım hattı olan Rıza Alte Bulvarı ile bağlantı sağlanmakta olup, kamu hizmetleri tam olarak alınmaktadır.Taşınmaza ulaşım toplu ve özel ulaşım araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 1-15 Mayıs ve 18 Ekim-1 Kasım Dönemleri kullanıma uygundur.

 Devre tatil sözleşme döneminde oluşmuş borçlar alıcıya aittir. Devir öncesi borç durumunu sorgulaması alıcı yükümlülüğündedir.