1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bitlis Merkez Beşminare Mahallesi'nde 741 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 741m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17156
Metre Kare 741m2
Ada 836
Parsel 53
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 1.5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beşminare Mahallesi, 836 ada 53 parsel MERKEZ / BİTLİS

Uzman Görüşü

Gelişmekte ve ulaşımının kolay olduğu bir bölgede konumlu, Parselin düzgün dörtgen forma ve düz bir topoğrafik yapıya sahip olması, İmar düzenlemelerinin tamamlanmış olmasıyla yatırım açısından cazip, Konut imarlı olması, Yakın çevresinde hastane ve üniversite bulunan, 741.19m2 ARSA olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Ada: 836 Parsel :53 üzerinde yer alan arsa 741,19m2 büyüklüğünde olup, parselin kuzey cephesi 20.40 m, güney cephesi 20.70 m. doğu cephesi 35.45m. batı cephesi 35.75m. uzunluğunda olup, Taşınmaz doğudan 54 ve 78 parsele, batıdan 52 parsel, güneyden 60 numaralı parsele ve kuzeyden 7m. Lik imar yoluna komşudur. Topoğrafik olarak az eğimli olan parsel geometrik olarak dikdörtgen formdadır. Taşınmaz boş parsel konumunda olup üzerinde herhangi bir ürün yetiştirilmemektedir ve üzerinde herhangi bir yapılaşma yoktur.

Ulaşım: Beşminare Mah. 863 ada 53 parsel Merkez/BİTLİS adresinde konumlu olup taşınmaz Wolsvagen servisinin 800m. Doğusu, Tatvan devlet hastanesinin 750m. Güney batısı ve üstün petrolün 300m. güneyinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu muhit, genellikle orta düzey gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Taşınmazın çevresinde 5­6 katlı, ayrık nizamda inşa edilmiş müstakil binalar bulunmaktadır. Taşınmaz yapılaşmanın olduğu bir bölgede yer almaktadır. Yakın civarındaki sosyal donatı alanları yeterli seviyede, yapılaşma fazla, arz talep dengeli, satış hızı 3­6 ay aralığında değişmektedir.

Not: Bitlis Belediyesi İmar Müdürlüğünde yapılan incelemelerde değerlemesi yapılan parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı dahilinde ayrık nizam, E:1.50, Yençok: 21,50 (7 kat) olacak şekilde yapılaşma koşullarına sahip, Konut alanı içerisinde yer aldığı bilgisi öğrenilmiştir. Konu taşınmazın yol, yeşil alan vb. terki bulunmamaktadır. Taşınmazın tevhit şartı yoktur, tek başına yapılaşmaya müsaittir. Güncel imar durumunu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.