0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Gölpazarı Söğütçük Köyü'nde Yola Yakın 549 m2 Tarla

Sahibinden 549m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19557
Metre Kare:
549m2
Ada:
111
Parsel:
32
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hamidiye, Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

BİLECİK İLİ GÖLPAZAZARI İLÇESİ SÖĞÜTÇÜK KÖYÜ'NDE YOLA YAKIN 549 m2 YATIRIMLIK TARLA

Özellikler: Taşınmaz, 111 ada 32 parselde, 549,46 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Tarlaya Hamidiye köyünden Söğütçük köyüne giderken orman yoluna girip ulaşım sağlanmaktadır. Köye yakın konumdadır. Yola 2 .parseldir. Düz taban arazidir. Ekilip biçilen, üzerinde mahsul olan tarladır. Su sorunu yoktur, sondaj ile temin edilir. Elektrik yakınındadır alınabilir. Araç ile başına kadar gidilebilir. Havadar, rakımı, yüksek çamlar arasında bir tarladır. Ulaşım sorunu yoktur.

Ulaşım: Söğütçük Köyü Göynücek Mevkii 111 ada 32 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 9 km ve şehir merkezine 32 km mesafededir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.