Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bilecik Bozüyük Çokçapınar Mahallesinde 9.200 m2 Tarla

Bankadan 9200m2

Özellikler

Tapu no 10721
Ada 0
Parsel 611
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bilecik İli, Bozüyük İlçesi, Çokçapınar Köyü, Kocataşaltı Mevkii, 611 Parsel

Açıklama

Ulaşım: Bilecik İli, Bozüyük ilçesi üzerinden Dodurga köyüne ilerlerken Bozüyük ilçe merkezinden yaklaşık olarak 17 km ilerledikten sonra sol kolda yer alan Çokçapınar köy yoluna sapılarak yaklaşık olarak 6 km ilerledikten sonra köy merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Yakın çevresinde benzer özelliklere sahip Bahçe ve Tarla vasıflı taşınmazlar ile Dodurga barajı yer almaktadır. Bölge, Çokçapınar Köyü sınırları içerisinde yer almaktadır.

Özellikler: Çokçapınar Köyü: Kocataşaltı Mevkiinde konumlu olan - Ada, 611 nolu parseldir. Tarla vasıflı olan gayrimenkul, 9.200,00 m² yüzölçümüne sahip olup topoğrafik olarak az eğimli, geometrik olarak amorf benzer formundadır. Gayrimenkulün yerinde yapılan incelemesinde parsel üzerinde herhangi tarımsal faaliyet gerçekleştirilmediği tespit edilmiştir. Parselin bulunduğu mevkide Darıdere barajından faydalanarak sulama yapılmaktadır.

Not:  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüğü 'nden edinilen şifahi bilgiye göre; rapora konu, 0 Ada, 611 No'lu parselin İmar Planı Sınırları kapsamı dışında ( Belediye Mücavir alan sınırları dışında ) kalmakta olup "PLANSIZ ALAN" olarak belirtilen saha içerisindedir.