Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi'nde 75 m2 Daire

Vakıftan 3 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20358
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
75m2
Ada:
386
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
57
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

NİSBETİYE Mah. FECRİ EBCİOĞLU Sok. PINAR APARTMANI Apt. No: 8 / 5 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Açıklama

NİSPETİYE CADDESİNDE PRESTİJLİ BÖLGEDE AKMERKEZ'E YAKIN KONUMLU DAİRE

Özellikler: Söz konusu taşınmaz İstanbul ili Beşiktaş ilçesi, Ortaköy/Nispetiye mahallesi 386 ada 6 parselde yer alan Konut vasıflı taşınmazdır.  Söz konusu 5 no.lu bağımsız bölüm binaya Fecri Ebcioğlu Sokak’tan ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. bodrum katında ve arka tarafta kalmakta (güney batı cepheli) olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan ölçüme göre 75 m² dir. Bağımsız bölüm mahalde ve onaylı mimari projesine göre antre, hol, mutfak, banyo, salon ve 2 oda hacimlerinden oluşmaktadır. Zeminler; antre, mutfak, banyo-tuvalet bölümlerinde seramik, salon ve odalarda ahşap parke kaplamadır. Duvarlar; antre, mutfak, salon ve odalarda alçı sıva üzeri saten boyalı, banyo-tuvalette seramik kaplamadır. Banyoda ayaklı lavabo, klozet ve duşa kabin bulunmaktadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı ve iç bölümlere açılan kapılar panel ahşap, pencereler PVC doğrama; mutfakta dolaplar ahşap ve tezgah mermerdir. Bağımsız bölümde ısınma, doğalgaz yakıtı kullanılmak suretiyle merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Halihazırda radyatörler monte edilmiştir. Taşınmaz  yaklaşık 57 yıllık bina; 660 m² alanlı arsa üzerinde, blok nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 2 bodrum + zemin + 4 normal + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Bina ana girişi mahalde ve projesinde zemin kat kuzey doğu cepheden sağlanmaktadır. Yangın merdiveni ve asansörü bulunmayan binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Kapalı otoparkı bulunmayan binada, ısınma doğal gaz merkezi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat mevcuttur. İlgili Belediyede dosyasında yapılan sorgulamada binanın enerji kimlik belgesinin olmadığı tespit edilmiştir. Konu gayrimenkule erişim Büyükdere Caddesi üzerinde Beşiktaş istikametinde devam edilirken sol kolda kalmaktadır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.