Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Beşiktaş Levent Nispetiye Mahallesi'nde 2+1 Daire

Vakıftan 2 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20358
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
75m2
Ada:
386
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
57
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
İskan Tarihi:
13.12.1966
Ruhsat Tarihi:
12.11.1964
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

NİSBETİYE Mah. FECRİ EBCİOĞLU Sok. PINAR APARTMANI Apt. No: 8 / 5 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Açıklama

NİSPETİYE CADDESİNDE PRESTİJLİ BÖLGEDE AKMERKEZ'E YAKIN KONUMLU DAİRE

Özellikler: Söz konusu taşınmaz İstanbul ili Beşiktaş ilçesi, Ortaköy/Nispetiye mahallesi 386 ada 6 parselde yer alan Konut vasıflı taşınmazdır.  Söz konusu 5 no.lu bağımsız bölüm binaya Fecri Ebcioğlu Sokak’tan ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. bodrum katında ve arka tarafta kalmakta (güney batı cepheli) olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan ölçüme göre 75 m² dir. Bağımsız bölüm mahalde ve onaylı mimari projesine göre antre, hol, mutfak, banyo, salon ve 2 oda hacimlerinden oluşmaktadır. Zeminler; antre, mutfak, banyo-tuvalet bölümlerinde seramik, salon ve odalarda ahşap parke kaplamadır. Duvarlar; antre, mutfak, salon ve odalarda alçı sıva üzeri saten boyalı, banyo-tuvalette seramik kaplamadır. Banyoda ayaklı lavabo, klozet ve duşa kabin bulunmaktadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı ve iç bölümlere açılan kapılar panel ahşap, pencereler PVC doğrama; mutfakta dolaplar ahşap ve tezgah mermerdir. Bağımsız bölümde ısınma, doğalgaz yakıtı kullanılmak suretiyle merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Halihazırda radyatörler monte edilmiştir. Taşınmaz  yaklaşık 57 yıllık bina; 660 m² alanlı arsa üzerinde, blok nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 2 bodrum + zemin + 4 normal + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Bina ana girişi mahalde ve projesinde zemin kat kuzey doğu cepheden sağlanmaktadır. Yangın merdiveni ve asansörü bulunmayan binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Kapalı otoparkı bulunmayan binada, ısınma merkezi doğal gaz merkezi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat mevcuttur. İlgili Belediyede dosyasında yapılan sorgulamada binanın enerji kimlik belgesinin olmadığı tespit edilmiştir. Konu gayrimenkule erişim Büyükdere Caddesi üzerinde Beşiktaş istikametinde devam edilirken sol kolda kalmaktadır.

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.