Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bayrampaşa Sağmalcılar Abdi İpekçi Caddesi'nde 6 Katlı Bina

Bankadan 6 1004m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22029
Oda Sayısı:
6
Metre Kare:
1004m2
Ada:
0
Parsel:
1083
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
27
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
28.05.2019
Ruhsat Tarihi:
18.08.1995
Fiziksel Durum:
İyi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

"Orta Mahallesi, Abdi İpekci Caddesi, No: 15, Bayrampaşa / İSTANBUL"

Açıklama

Özellikler: Söz konusu gayrimenkul, İstanbul ili, Bayrampaşa ilçesi, Orta Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi üzerinde bulunan 15 kapı numaralı binadır. Ana bina;   164,07 m2 alanlı 1083 nolu parsel üzerinde konumludur. Binanın doğu cephesi Abdi İpekçi Caddesi'ne cephelidir. Çok köşeli yamuğa benzer bir geometrik yapıya sahiptir. Düz bir topografik yapıdadır. Bölgede altyapı tamdır.

  • Bina; bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır.
  • Binaya giriş Abdi İpekçi Caddesi üzerinden sağlanmakta olup , bina girişi zemin kat seviyesinde bulunmaktadır.
  • Mimari projesine göre; bodrum kat 164 m2 , zemin kat 160 m2 ve asma kat 155 m2, 1. 2. ve 3. normal katlar her biri 170 m2 ve çatı kat 15 m2 olmak üzere brüt 1004  m2 kullanım alanlıdır.
  • Genel hacimlerde zeminler seramik ve mermer kaplı, duvarları alçıpan üzeri plastik boyalı, tavanları ise sıva üzeri boya, alçıpanel veya ahşap lamel kaplı olup spot aydınlatmalıdır.
  • Kapı doğramaları ahşap, cam ve alüminyumdan mamul olup yangına dayanıklı şekildedir.
  • Doğalgazlı kat kaloriferi - merkezi klima sistemi mevcuttur.
  • Duman ve ısı detektörleri, yangın alarm sistemi, ses yalıtımlı çift camlı alüminyum doğrama , izolasyonlu betonarme teras ve bahçe mevcuttur. 
  • Güvenlik elemanları ve iç ve dış mekanlarda çok sayıda güvenlik kamerası bulunmaktadır.

Not :  Asma katın büyütüldüğü, normal kattaki balkon alanlarının kapalı alana ilave edildiği ve arka cephede büyüme yapıldığı ve çatı katında küçülme yapıldığı tespit edilmiştir.

Not: 21.11.2005 tasdik tarihli 1/1.000 ölçekli Bayrampaşa Revizyon Uygulama İmar Planı paftasında “ Ticaret Alanı” olarak gösterilen bölgede kaldığı öğrenilmiştir. Parselin yola terki bulunmadığı ancak komşu 1084 ve 1085 sayılı parseller ile tevhit şartı bulunduğu, yapılacak uygulamadan önce belirtilen parseller ile tevhit edilmesi gerektiği şifahen öğrenilmiştir. Teklif vermeden önce güncel bilgilerin alınması önerilir.

Not : 28.05.2019 tarih “Yapı Kayıt Belgesi” bulunmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.



Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.