Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bayrampaşa Muratpaşa Mahallesi'nde Hisseli Bina

Bankadan 8 281m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23105
Oda Sayısı:
8
Metre Kare:
281m2
Ada:
0
Parsel:
6486
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
5/8
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
33
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
12/08/1986

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İstanbul İli, Bayrampaşa İlçesi, Muratpaşa Mahallesi, Manisa Sokak No:28

Açıklama

Özellikler:  Kargir ev vasıflı cins tashihli taşınmaz, 124 m2 arsa üzerinde bitişik nizam yapı düzeninde betonarme karkas sistemde inşa edilmiştir. Parsel, dörtgen şeklinde ve hafif eğimli bir topografyaya sahiptir. Parsel, Manisa Sokaka cepheli olup cephesi yaklaşık 9 metredir. Bayrampaşa Belediyesinde taşınmaza ait incelenen mimari projesine göre taşınmaz; bodrum, zemin, 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Projesine göre binanın bodrum katında; binaya ait sığınak ve kömürlükler yer almakta olup brüt 45 m2 kat alanlı, zemin katında; 1 adet mesken ve bina girişi yer almakta olup brüt 93 m2 kat alanlı, 3 adet normal katın her birinde 1 er adet mesken yer almakta olup brüt 104 er m2 kat alanlı olmak üzere bina toplamda yaklaşık brüt 450 m2 alanlıdır. Bina girişi zemin kat seviyesinden Manisa Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Yerinde dışarıdan yapılan incelemelere göre 3.normal katın çekme kat olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: Taşınmaz 5/8'i hisseli olup hisseye düşen 77,50 m2'dir. Yapı alanının hisseye düşen payı 281,25 m2 'dir.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.