Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Karesi Hacıismail Mahallesi'nde 2 Adet Depo

Vakıftan 173m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20359
Metre Kare:
173m2
Ada:
7944
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
33
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Kullanım Durumu:
Boş
Fiziksel Durum:
Çok Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

"HACIİSMAİL MAH. KARESİ / BALIKESİR"

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmazlar Balıkesir ili Karesi ilçesi, Hacıismail mahallesi 7944 ada 1 parselde yer alan 1 ve 2 numaralı bağımsız bölümden oluşan Depo vasıflı taşınmazlardır. 1 ve 2 nolu depoları birbirinden ayıran duvarlar yapılmamıştır.  1 bb nolu deponun ruhsatlandırılamaz ve bina ortak alanından dahil edilen yaklaşık 39 m² alan ile birlikte toplam brüt alanı 139 m² dir ve bu alan mevcut alana dahil edilmemiştir. 2 bb nolu depo ruhsatlandırılamaz ve bina ortak alanından dahil edilen yaklaşık 10 m² alan ile birlikte toplam brüt alanı 34 m² dir ve bu alan mevcut alana dahil edilmemiştir.1 nolu deponun parsel içindeki havalandırma boşluğunu içine alınarak mevcut kullanım alanı yaklaşık 33m², Merdiven kenarı ile devamındaki duvar yaklaşık 1m ötelenerek 1 nolu depo 6m², 2 nolu depo yaklaşık 10m² (merdiven kovası dahil) büyütülmüştür. Yasal durumda yaklaşık 15m², mevcut durumda yaklaşık 48m² kısmında döşeme yaklaşık 70-80cm yükseltilmiştir. Taşınmazların ana giriş kapısı demirdir. Duvarlar bazı yerlerde sıvasız, boyasızdır. Zemin kaplaması yapılmamıştır. Taşınmazlarda elektrik vardır. Bağımsız bölümlerde ısıtma sistemi yoktur.

Not: Yapı ruhsatı olmasına karşın, ruhsat süresi olan 5 yıl dolmuş olup, yapı kullanma izin belgesi alınmamıştır. Ruhsatın yenilenmesi önerilmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.