Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Altıeylül Aslıhantepecik Mahallesi'nde Hisseli 7200 m2 Tarla (1094)

Bankadan 7200m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15591
Metre Kare:
7200m2
Ada:
0
Parsel:
783
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Aslıhantepecik Mah. Kocakır Mevkii 783 parsel Altıeylül Balıkesir

Uzman Görüşü

Tarıma elverişli toprak yapısı olması, kadastral yola cepheli olması ve arazide az eğim bulunması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz tarla vasıflı olup, hali hazırda ekime hazır sürülü tarla vasfındadır. Mahalle merkezinin 2,5 km kuzeybatısında yer almaktadır. Taşınmaz yamuk benzeri amorf bir formdadır. Parsel üzerinde herhangi bir ürün ekili olmayıp sürülü tarla şeklindedir. Parsellerin etrafı herhangi sınırlayıcı unsurla çevrili vaziyette değildir. Arsa alanı 21.600,00 m² olup 1/3 hisse paylıdır. Taşınmaz 7200 m2 paylı olarak satılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Bölge genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede mısır ve arpa yetiştiriciliği hakim gelir kaynağı olup altyapı (Yol, kanalizasyon vs.) olanakları bulunmamakta, ve parsel çevre yolları henüz açılmamış durumdadır. Parsellerde su ve elektrik ihtiyaçları karşılanmaktadır. Konu mülke ulaşım özel araç ile sağlanabilmektedir. 

Not: Güncel imar durumu hakkında bilgiyi ilgili belediyesinden alabilirsiniz. Arsa alanı 21.600,00 m² olup 1/3 hissesi satılıktır. Taşınmaz 7200 m2 alan satılmaktadır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.