1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Sultanhisar Yağdere Mahallesi'nde 31 Dönüm Zeytinlik (1525)

Bankadan 31408m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18090
Metre Kare 31408m2
Ada 130
Parsel 135
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yağdere mah. 130 ada 135 parsel Sultanhisar Aydın

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, yer yer düz yer yer eğimli bir topoğrafik yapıdadır. Geometrik olarak çokgen yapıdadır. Zeytinlik vasıflı 130 ada 135 parsel 31.408.67 m 2 yüzölçümlüdür. Taşınmazın sulama, elektrik ve yol imkanları bulunmamaktadır. Taşınmaz doğu cepheden dereye cephelidir. Parsel Atça Yerleşim yerinin 2 km kuzeybatısında, Aydın Denizli karayolunun 2 km kuzeyinde yer almaktadır. Konu taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmazın en etkin ve verimli kullanım şekli hali hazırdaki şekliyle zeytinlik olarak kullanılmasıdır. Taşınmazın üzerinde çeşitli yaşlarda yaklaşık 400 adet zeytin ağacı bulunmaktadır. Ağaçların çoğu bakımsız durumdadır. 

Parsel Yağdere mahalle merkezinin 1,30 km güneybatısında, Atça mahalle merkezinin 2 km kuzey batısında yer almaktadır. Sultanhisar ilçe merkezine yaklaşık 4,25 km mesafede bulunmaktadır. Yakın civarında tarım arazileri, çilek sera alanları ve benzer zeytinlikler bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma mahalle merkezlerinde mevcut olup taşınmazın yakın çevresinde boş tarlalar ve zeytinlikler merkezleri yer almaktadır. Yerleşim yerleri arasındaki yollar asfalt kaplama, bahçeler arasındaki yollar topraktır.

Ulaşım: Aydın İli, Sultanhisar İlçesi, Yağdere Mahallesi, 130 Ada 135 nolu parseldir. Taşınmaza ulaşım için Atça halle merkezinden atça futbol sahasının güneyinden geçen kadastral yolda girilir, batı yönde 800 metre ilerlenir ve kuzey yöndeki kadastral yola dönülür, arazi araçları ile 1.500 metre ilerledikten sonra sağ tarafta konumlu taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmazın resmi durumunda kadastral yola cephesi bulunmamakta olup halihazırda ulaşım komşu parseller üzerinden açılan yollar üzerinden sağlanmaktadır. GAYRİMENKUL ÜZERİNDE TEİAŞ LEHİNE 6880 M2LİK DAİMİ İRTİFAK HAKKI VARDIR.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.