Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Aydın Kuşadası'nda Natamam (Olduğu Haliyle) 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Tapu no 3050
Pafta 19L
Ada 308
Parsel 90
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Açıklama

Açık Adres: İkiçeşmelik Mahallesi 615. Sokak Bina No:14/4 Kat:1 ­ Kuşadası / AYDIN

Ulaşım: Kuşadası otogarı batısından geçen Süleyman Demirel bulvarı üzerinden kuzey yönünden 580 m ilerlenir ve kesişimden gidiş yönüne göre güneydoğuya dönülerek yaklaşık 850 m ilerlendikten sonra yol kesişiminden sağa (güneybatı) dönülerek yaklaşık 130 m ilerlendiğinde sağ (kuzey) tarafta konumlu olan dairenin bulunduğu siteye ve binaya ulaşılır. Dairenin yakın çevresinde Süleyman Demirel bulvarı, Kuşadası otogarı, Migros AVM, Yavuzkent Yapı Kooperatifi, eğitim alanları, dini tesis ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmekte olup, belediye alt yapı hizmetlerinden tam olarak yararlanmaktadır.

Özellikler: Söz konusu daire, onaylı projesine göre, 14. bloğun 1. katında yer alan 3 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Daire %25 durumda tamamlanış olup, 12.03.2013 tarihli mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, antre, banyo, tuvalet ve 3 balkon düzeninde olup brüt 130 m2 alanlıdır. Duvarları tuğla ile örülü olup, sıvası yapılmamış, yerler tesviye betondan ibarettir. Duvarlar sıvasız haldedir. Pencere ve balkon kapıları ve iç bölüm kapıları takılı değildir. Elektrik boruları yapılmıştır. 

Söz konusu dairenin bulunduğu 9.679,98 m2 alanlı arsa, üzerine 15 bloklu olarak inşa edilmiştir. Söz konusu dairenin yer aldığı 14. blok mimari projesinde, bodrum katı, zemin kat, 3 normal kattan oluşmakta ve bodrum kat, zemin kat, 1. katın tuğla duvarları yapılmış durumdadır. Arsa üzerindeki 4, 6, 7, 13 ve 15. bloklar bitmiş durumdadır. 9 ve 10. blokların inşası devam etmektedir. 12. blok su basmanı çıkmış vaziyettedir. 2, 3, 5 ve 11 blok başlanmamış durumdadır. Binaya giriş zemin kattan ve güney cephesinden sağlanmaktadır. Kuşadası Belediyesinin sağlamış olduğu tüm alt ve üst yapı olanaklarından faydalanmış durumdadır.

Söz konusu daire; merkezi konumda yer alması, ulaşım imkanlarının kolay olması, tamamlanmış alt yapısının olması ve sosyal donatılara olan yakın olması sebebi ile tercih edilebilir.

Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir.