Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Aydın Kuşadası Kadınlar Denizi Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 104m2

Özellikler

Tapu no 9246
Ada 91
Parsel 157
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Aydın İli Kuşadası İlçesi, Kadınlar Denizi Mahallesi Ş. ER S.Altınkaynak Caddesi Miray Kent Sitesi No:13 D Blok D:5

Açıklama

Ulaşım: Kuşadası Otogarı başlangıç noktası kabul edilirse: batısında bulunan Süleyman Demirel Blv. üzerinde güney yönünde 240m ilerledikten sonra saf tarafta bulunan Ş. ER S. Altınkaynak Caddesi'ne dönülür. Sokak üzerinde batı yönünde 220m ilerledikten sonra gidiş yönünüze göre sol tarafta bulunan Miray Kent Sitesi içerisindeki 13 kapı numaralı D Blok`ta konumludur. Yakın çevresinde. Mustafa Adalıoğlu Cami ve Kuşadası Stadyumu  bulunmaktadır. Taşınmazın toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Bölgenin teklik altyapısı tamamlamış kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz ilçe merkezinde yer almaktadır. 
Özellikler: D blok 5 bağımsız bölüm numaralı mesken konumlu olduğu binada 2. kat seviyesinde bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz kuzey, doğu ve batı cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesinde ve mahalde brüt 104 m2 alana sahip olup: salon., muttak, antre, hol 3 oda, banyo, wc ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın tüm hacimlerinde zeminleri seramik kaplı olup, duvarları ıslak zeminli hacimlerde seramik kaplı diğer hacimlerde alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Dış doğramalar tüm hacimlerde PVC, iç doğramalar ahşap panel, daire giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmazın mutfak hacminde mermer tezgahlı modüler mutfak dolapları, banyo hacminde duşakabin klozet ve lavabo gibi vitrifiye elemanları mevcuttur. 
Taşınmazın konumlu olduğu 91 ada 157 parsel, 4251,51 m2  yüz ölçümlü Arsa vasıflı parsel üzerinde, projesine göre betonarme karkas yapı tarzında 3/A yapı sınıfında A B. C, D, E ve F bloklar olmak üzere 6 adet blok bulunmaktadır. Mahalde parselin güneydoğu cephesinde yer alan F bloğun inşa edilmediği tespit edilmiştir. Site içerisinde peyzaj düzenlemeleri tamamlanmamıştır. Taşınmazın konumlu olduğu D blok parselin kuzey cephesinde yer alan cadde üzerinden bakıldığında sağ baştan 2. sırada konumlu olup, mimari projesinde ve yerinde bodrum kat. Temin kat ve 4 normal kat olmak üzere toplamda 6 kat olarak inşa edilmiştir. Toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi kuzey cepheden sağlanmakta olup, katlar arası ulaşım merdiven ve asansör ile sağlanmaktadır. Bina girişi cam bölmeli demir doğrama, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplıdır Bina dış cephesi ince kum siyah ve dış cephe boyası ile boyalıdır.