1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Kuşadası Kadınlar Denizi Mahallesi'nde 3+1 182 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 182m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17051
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 182m2
Ada 2514
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kadınlar Denizi Mah.508.Sok.No:13C D:1 Kuşadası/Aydın

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, site içinde yer alıyor olması, 3 cepheli olması, 182 m2 alana sahip olması, 2 terasının olması, bakımlı olması, yapı kalitesinin iyi olması, denize kuş uçusu 1 km mesafede olması ve ulaşımın sorunsuz olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: C Blok 1 nolu bağımsız bölüm: taşınmaz parselin ortasındaki C Bloğun kuzey cephesinde konumlu meskendir. Taşınmaz 3 cephelidir. Projesine göre zemin kat alanı yaklaşık brüt 65 m2, 1. kat alanı yaklaşık brüt 96 m2, çatı kat alanı yaklaşık brüt 21 m2 olmak üzere toplam alan yaklaşık brüt 182 m2'dir. Alan hesabında zemin kat teras alanlar(~9+153D24 m2) ile çatı kattaki teras alanı(~16 m2) dikkate alınmamıştır. Taşınmazın zemin katı salon-mutfak, antre, 1 wc-lavabo, ısıtma merkezi ve 2 teras, 1. katı 3 oda, 2 banyo-wc, hol, 2 balkon, çatı katı piyes, hol ve teras olmak üzere 3+1 tertibindedir. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir. 

Aydın ili, Kuşadası ilçesi, 2514 ada 2 parselde, 2.426,43 m2 yüzölçümlü topoğrafik olarak hafif eğimli arsa üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, yatay irtifaklı site vardır. Sitede A, B ve C Bloklar ikiz, D ve E Bloklar ayrık nizamda inşa edilmiştir, çevre düzenlemesi henüz tamamlanmamıştır. 4/B yapı sınıfındadır. Taşınmaz zemin kat+1 normal kat+çatı kattan inşa edilmiş toplam 3 katı, parselin ortasındaki C Bloğun kuzey cephesinde yer almakta, 3 cephelidir, dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Sitede her bağımsız bolüm girişi zemin kat seviyesinden ve birbirinden bağımsızdır. Onaylı projeye göre parselde toplamda 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Projede açık yüzme havuzu gösterilmiştir ancak parselde henüz inşa edilmiş havuz olmadığı görülmüştür. 

Ulaşım: Aydın ili, Kuşadası ilçesi, Kadınlar Denizi Mahallesi, 508. Sokak, No:13C., D:1 posta adresinde bulunmaktadır. Gayrimenkulün adres tarifi; Kuşadası Sanayi Sitesi kavşağından bat istikamette 507. Sokak üzerinde ilerlenir, 508. Sokağa girilir ve konu taşınmazın bulunduğu parsele ulaşılır. Sitede yatay irtifak vardır. Déğerleme konusu taşınmaz parselin ortasındaki C Blokta, binanın kuzey cephesindeki 1 bağımsız bölüm nolu tripleks meskendir. Yakın çevrede benzer özelliklerde dubleks ve tripleks meskenlerden oluşan siteler bulunmaktadır. Taşınmaz denize kuş uçuşu yaklaşık 1 km mesafededir. Alt ve üst yapı hizmetlerinden istifade tamdır, ulaşım sorunsuzdur.

Not: Satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.