COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Kuşadası Değirmendere Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 78m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 10209
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 78m2
Ada 317
Parsel 312
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Değirmendere Mahallesi, Aldaşgediği 3. Sokak, Hazarşah Sitesi, B blok, NO:4, 3. Kat: D:13 Kuşadası / AYDIN

Açıklama

Ulaşım: Bölgede bulunan ve ana arterlerden biri olan Aldaşgediği caddesi, Kuşadası sanayi sitesinden itibaren yaklaşık 400 metre takip edildikten sonra sağ tarafta bulunan 3. Sokağa dönülerek 50 metre kadar daha yol takibi yapıldıktan sonra sol tarafta taşınmazın konumlu olduğu Hazarşah sitesine ulaşım sağlanır. Taşınmaza 400 metre kuzeyinde bulunan Süleyman Demirel Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazların yakın çevresinde konut kullanımlı 4­-5 katlı binalar, Eşin sitesi, Ege Birlik sitesi, Whispering sitesi, Kuşadası sanayi sitesi bulunmaktadır. Sosyo ekonomik olarak orta gelir grubunun ikamet ettiği bölgede nüfus yoğunluğu orta seviyededir. Bölge Kuşadası Belediyesinin sağlamış olduğu altyapı ve kamu hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmazların bulunduğu bölge 1.derece deprem bölgesine tabidir. Kentsel dönüşüm alanında bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgedeki binalar genel olarak, 0­-10 yıllık olup mesken olarak yapılandırılmışlardır. Bölgedeki yapılaşma oranı % 70 seviyesindedir. Taşınmazın bulunduğu bölge çevresi konut fonksiyonlu gelişmek olup yeni yapılaşma ve gelişim hızı yüksek seviyededir. Taşınmaz Kuşadası ilçe merkezine yaklaşık 3 km mesafede yer almakta olup günlük ve sosyal yaşamın gerekliliği olan market, okul, halk pazarına uzak mesafede yer almaktadır.
Özellikler: 13 bağımsız bölüm nolu taşınmaz zemin kattan sağlanan giriş cephesinden binaya bakıldığında, 3. katta, sol ön ve yan tarafta konumlu olup doğu ve güney cepheli 
meskendir. 13 bağımsız bölüm nolu taşınmaz; brüt 78 m² alanda salon+mutfak nişi, 2 adet oda, banyo, ısı odası, antrehol, 1 balkon alanı hacimlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölümlerin iç mekan özellikleri görülememiş olup standart kabul edilmiştir. 
Ana gayrimenkul; Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Türkmen Mahallesi, 317 ada 312 parselde kayıtlı 3760,47 m² yüzölçümlü 
arsa ve üzerinde 3/B yapı sınıfında, betonarme karkas inşaat tarzında, ayrık nizam yapı düzeninde inşaa edilmiş, A, B, C ve D olarak isimlendirilen toplam 4 adet blok ve 60 bağımsız bölümdür. Taşınmazın bulunduğu B blok mevcut durum ve mimari projesine göre zemin kat + 3 normal kat olmak üzere toplam 4 katlı projelendirilmiş ve inşa edilmiş binadır. Binanın zemin katında 4 adet mesken, 3 adet normal katın her birinde 4er adet mesken olmak üzere binada toplamda 16 bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Bina dış cephesi sıva üzeri boya, giriş kapısı demir ferforje şeklindedir. Binaya giriş projesine uygun olarak doğu cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina orta bakımlı durumdadır. Ana gayrimenkul %100 inşaat bitmişlik seviyesine ve konut kullanımı olarak %25 doluluk oranına sahiptir. Sitede müşterek açık yüzme havuzu, site görevlisi, peyzaj uygulaması bulunmaktadır.
Not: 09.10.2007 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.