COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Koçarlı Yeni Mahallesi'nde 2320 m2 Zeytinlik (859)

Bankadan 2320m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15574
Metre Kare 2320m2
Ada 116
Parsel 185
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahalle Topyalak Mevkii 116 Ada 185 parsel Koçarlı / Aydın

Açıklama

Özellikler: 116 ada 185 parsel, Yeni Mahallesi, Topyalak Mevkii , Zeytinlik nitelikli olup 2.320,00 m² yüz ölçümüne sahiptir. Parsel topografik olarak eğimli arazi yapısına sahip olup geometrik olarak amorf formdadır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmamakta olup ulaşımını komşu parseller üzerinden sağlamaktadır. Parsel üzerinde muhtelif sayıda zeytin ağacı dikili vaziyettedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede elektrik ve sulama alt yapısı bulunmamaktadır. Toprak yapısı kumlu taşlı olup, kuru tarım için verimli bir toprak yapısına sahiptirler. Taşınmazın parsel sınırları belirgin vaziyette olmayıp herhangi bir peyzaj uygulaması bulunmamaktadır.

Ulaşım: Aydın İli, Koçarlı İlçesi, Yeni Mahallesi, Topyalak Mevkii, 116 ada 185 numaralı parseldir. Ulaşım yağış durumu da göz önünde bulundurulduğunda arazi araçları ve yaya olarak sağlanmaktadır. İlhanlı Caddesi ile Nilüfer Sokağın kesiştiği noktadan güneydoğu istikametine doğru ~470 m gidildikten sonra sol tarafta taşınmazın konumlu olduğu bölgeye ulaşım sağlanır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamakta olup ulaşım komşu parseller üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Çulhallar Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Atatürk Mahallesi yer almaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede zeytin ve incir ağaçlarından oluşan kuru tarım arazileri bulunmaktadır.

Not: 3083 sayılı yasanın 6. maddesi şerhi vardır. Arazi toplulaştırma uygulamasına tabidir. Güncel bilgiyi ilgili belediyesinden alabilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.