COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın İncirliova Hürriyet Mahallesinde 2+1 96 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 96m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 8890
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 96m2
Pafta 52
Ada 0
Parsel 5255
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

hürriyet mah. 354 sokak no:53 İncirliova Aydın

Aydın İncirliova Hürriyet Mahallesinde 2+1 96 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Girne Caddesi'ne yaklaşık 40 metre mesafede, güneyinde, caddeyi dik kesen 354 sokak üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı ve zemin + 2-3 normal katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, düşük düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Şht. Er Neşet Sarıkaya Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. 
Özellikler: 2 nolu bağımsız bölüm; mesken vasıflı, binaya 354 Sokaktan bina giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. normal katında kalmakta olup batı cephelidir. Tasdikli mimari projesine göre 96 m2 alanlı olan daire antre-hol mutfak, salon, 2 yatak odası, banyo, tuvalet kömürlük ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. 2 m2'lik kömürlük kısmı da daire içine dahil edildiği görülmüş olup, mevcut kullanım alanı 98 m2 ölçülmüştür.
Taşınmazın bulunduğu bina; 210,00 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda betonarme karkas inşaat tarzında zemin kat +1 normal katlı olacak şekilde inşa edilmiştir. Binanın zemin katında ve diğer normal katlarda her bir katta 1 daire olacak şekilde binada toplam 3 bağımsız bölüm yapılması planlanmıştır. Taşınmazların konumlu olduğu bina yerinde yapılan incelemelerde 2 normal kattaki 3 bb nolu meskenin henüz kaba inşaat olduğu tespit edilmiştir. Binanın dış cephesi plastik boyalıdır.