Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın Efeler Yukarıkayacık Mahallesi'nde 4.386 m2 Kirazlık

Bankadan 4386m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20314
Metre Kare:
4386m2
Ada:
115
Parsel:
71
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yukarıkayacık Mahallesi, Akkoz Mevkii, 115 Ada 71 Parsel Efeler/AYDIN

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Aydın ili, Efeler ilçesi Yukarıkayacık mahallesi 115 ada 71 parselde konumlu olup Tarla ve Kirazlık vasfındadır. Taşınmaz 4.386,75 m2 yüzölçüme sahiptir. Konu parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici unsur bulunmamaktadır. Üzerinde kiraz ağaçları dikili durumdadır ve sulaması bölgedeki su pınarları aracılığı ile sağlanmaktadır. Bulunduğu rakım itibariyle kuru tarıma da elverişlidir. Taşınmaz 1. derece deprem bölgesinde yer almaktadır. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır ve ulaşımı komşu parseller üzerinden sağlanabilmektedir.

Not : Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.