1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Aydın Efeler Gölcük Mahallesi'nde 5683 m2 İncir Bahçesi

Bankadan 5683m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17243
Metre Kare 5683m2
Ada 0
Parsel 321
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gölcük Mah.Çiltepe Mevkii 321 Parsel Efeler/Aydın

Açıklama

Özellikler: 0 ada 321 parselde yer alan taşınmaz 5683 m2 alanlı olup incir bahçesi vasıflıdır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Parsel üzerinde yapı yoktur. Parsel sınırları belirgin olmayıp herhangi bir peyzaj uygulaması bulunmamaktadır. Parsel topografik olarak eğimli bir vaziyette olup geometrik olarak amorf formdadır. Parselin toprak yapısı taşlı kayalıklı olup, verimli bir toprak yapısına sahiptir. Taşınmaz Tarım Arazisi ve Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi/Turizm Merkezi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz kadastro paftasına göre tüm cephelerden komşu parsellere cephelivaziyettedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede elektrik ve sulama ait yapısı bulunmamaktadır. Taşınmazın sulaması doğal yağışlar sağlanmaktadır. Mahalde yapılan incelemeler neticesinde parsel üzerinde muhtelif sayıda zeytin ve incir ağaçları dikili olduğu görülmüştür. İklim ve toprak yapısı, ticari altyapı ve tecrübe birikimi düşünüldüğünde mevcut halinin en etkin ve verimli kullanımı olduğu düşünülmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede dikili tarım arazileri mevcut olup, yapılaşma mahalle merkezlerindedir. Bölgede yaz aylarında doluluk kış aylarına nazaran yüksektir. Bölgenin ana geçim kaynağı tarıma dayalıdır. Bölgede ürünlerin fiyatlarına bağlı olarak ekonomik koşullar yıllar itibari ile değişmektedir. 

Ulaşım: Gölcük Mah.Çiltepe Mevkii 321 Parsel Efeler/Aydın adresinde konumludur. Mahalle Merkezine 1,30 km ve Aydın Denizli yoluna 4,6 km mesafede yer almaktadır. Aydın ili, Efeler ilçesi, Gölcük Mahallesi, Çiltepe Mevki, 321 parselde konumlu 5.683,00 m2 yüzölçümlü "İncir Bahçesi" vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım; Gölcük Mahalle merkezinden güneydoğu istikametine doğru ~1,5 km ilerlenirken sağ tarafta yer alan kadatsral yola dönülür. Yol kuzeybatı istikametine doğru ~330 m ilerlenirken sol tarana yer alan kadastral yola dönülür. Yol güney istikametine dogru ~460 m ilerlenirken sağ tarafta yer alan komşu parseller üzerinden bati istikametine doğru ~85 m ilerlenirken taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmaza ulaşım kışın yağış durumu göz önünde bulundurarak arazi araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım ~85 m mesafe ile sağlanmıştır. Taşınmaz Gölcük mahallesinde yer almakta olup çevresinde taşınmaz ile benzer özelliklere sahip zeytinlikler ve İncir bahçeler yer almaktadır. Taşınmaz Aşagikayacık Mahallesine ~2,3 km, Emirdoğan Mahallesine ~4 km, Pinardere Mahallesine ~2,5 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.