Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Avcılar Denizköşkler Mahallesi'nde 210 m2 Dükkan

Bankadan 210m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23436
Metre Kare:
210m2
Ada:
0
Parsel:
17024
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
33
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Denizköşkler Mah., Sülün Sok., No: 19 A, Karadeniz Apt., Kat: Bodrum, BB.No: 1, AVCILAR / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler:  İstanbul İli, Avcılar İlçesi, Denizköşkler Mahallesi, Sülün Sokak, No: 19A, Kat: Bodrum, BB.No: 1 posta adresinde bulunmaktadır.  Bodrum kat 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmazın bulunduğu bina 444,00 m2 arsa alanlı 17024 parsel üzerinde, ikiz nizamda, betonarme (3-B) karkas inşaat tarzında, 1990 yılında inşa edilmiştir. Bina 2 bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kat ve çatı piyesi katı olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. Projesine göre 2.Bodrum katta kazan dairesi, yakıt deposu, 1. Bodrum katta 1 adet dükkan, zemin kattan itibaren her katta 2 şer adet daire olmak üzere binada toplam 9 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3.Normal katta yer alan bağımsız bölümler çatı arası piyesli dubleks meskenlerdir. Projesine göre bina girişi zemin kat seviyesinden doğu cepheden, Sülün Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi BTB kaplamalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. 

Konu 14/100 arsa paylı, bodrum kat, 1 bağımsız bölüm no.lu dükkan; binanın 1. Bodrum katında, yer alan kattaki tek bağımsız bölümdür. Onaylı mimari projesine göre 210 m2 alanlı olup dükkan ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu Sülün Sokağa 18 metre cephesi, 12,50 metre derinliği bulunmaktadır. Taşınmazın içerisine girilememiş olup mevcut kullanım alanı ve iç hacimleri hakkında tespit yapılamamıştır. Taşınmazın dış cephesinde otomatik katlanır kepenk bulunmakta olup kepenkler kapalı durumdadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.