Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Arnavutköy Yeniköy Mahallesi'nde Hisseli Tarla

Vakıftan 13179m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20361
Metre Kare:
13179m2
Ada:
121
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
0,045454545

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİKÖY, ÖZYUVA SOK. NO:10 121 ADA 1 PARSEL ARNAVUTKÖY / İSTANBUL

Açıklama

ÖzelliklerSöz konusu taşınmaz; İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Yenice Mahallesi, Deniz civarı mevkii sınırlarında yer alan 121 ada 1 parsel sayılı 13179,81 m² yüzölçümlü 'Tarla' vasfındaki taşınmazdır. Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Hisseye düşen alan 599,08 'dir. Hafif eğimli bir topografyaya, yamuk şeklinde geometrik forma sahiptir.

  • Arnavutköy ilçe merkezinin kuş uçumu yaklaşık 11 km kuzeyinde konumlu olan aşınmazın yakın çevresinde tek, iki veya üç katlı konut tarzı yapılar ve tarımsal araziler bulunmaktadır. 
  • Bölgede alt yapı tamamlanmış durumdadır. 
  • İmar planı olan bölgede yer almaktadır.
  • Kadastral yola cephesi bulunmaktadır.
  • Temel ihtiyaca dönük hizmetler mahalle içinde karşılanabilmekte olup küçük ölçekli bir mahalledir
  • Taşınmazın kısmen deniz manzarası bulunmaktadır.

Not: Arnavutköy Belediyesi’nden alınan bilgiye göre parselde %45 oranında DOP kesintisi yapılması ihtimali bulunmakta olup ayrıca yer değişikliği olması ihtimali de mevcuttur. Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Hisseye düşen alan 599,08 'dir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.