COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Manavgat Kızılağaç Mahallesi'nde 86 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 86m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14948
Metre Kare 86m2
Ada 213
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 09/03/2009
Ruhsat Tarihi 03/12/2008
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızılağaç Mahallesi, Merkez Sokak, Merkez Bazaar Çarşısı, No:160/BH MANAVGAT/ANTALYA

Açıklama

 Lyra Prak Avm, Kızılağaç Ünal Akpınar İlkokulu, çok sayıda 5 yıldızlı turistik tesislere yakınlığı ile göz dolduran HAREKETLİ LOKASYONDA, Ulaşımın kolay olması ve İskanının belgesinin bulunması önemli avantaj sağlayan, kapalı çarşı İÇERİSİNDE, zemin katta 42 m2, asma katta 42 m2 olmak üzere toplam 86 m2 kullanım alanlı, mevcutta kuaför olarak kullanılmış olup tüm iş fırsatlarına uygun olabilecek DÜKKAN FIRSATI

 Özellikler: 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz zemin+ asma katta bulunmaktadır. B bloğun en kuzeyinde yer alan taşınmazdır. Zemin katta 43 m2 alanda dükkan hacminden, asma katta 20 m2 alanda dükkan eklentisi hacminden oluşmaktadır. Taşınmaz projesine göre toplam 63 m2 kullanım alanlıdır. Projesine göre taşınmazın pasaj içinden ve pasaj dışından girişi bulunmaktadır. Taşınmazın güneydoğu cephede olması gereken diğer dükkan girişinin kapatıldığı ve bu bölümde sac levha kullanılarak parsel dışına doğru ayrı bir alan oluşturulmuştur. Taşınmazın asma katında brüt 23 m2 büyüme yapılmıştır.

Pasaj giriş kapısı demir kepenk olup, duvarlar sıva üzeri boyalıdır. Binanın dış cepheleri dış cephe boyası ile boyalıdır.

 Ulaşım: Taşınmaz Antalya İli, Manavgat İlçesi, Kızılağaç Mahallesi, Merkez sokak adresinde yer almaktadır. Alanya­ Antalya D400 karayolundan Antalya istikametine ilerlenirken Akseki kavşağından sola dönülür. 430 metre ilerledikten sonra sağ tarafta kalan yola dönülür. Bu yol üzerine 1,2 km ilerleyerek konu taşınmazın olduğu binaya sağ taraftan ulaşım sağlanabilir. Taşınmazın yakın çevresinde 2­3 katlı ticari alışveriş merkezleri ve oteller bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge ağırlıklı olarak ekonomik gelir düzeyi orta sınıfa hitap etmektedir. Turizm bölgesi olması sebebiyle yakın çevresinde çok sayıda 5 yıldızlı oteller ve çeşitli iş yerleri Kızılağaç Ünal Akpınar ortaokulu, Kızılağaç Şefika Turan Aile Sağlığı Merkezi gibi alanları bulunmaktadır. Belediye alt yapısı tamamlanmış olup ulaşımı kolay ve rahattır.

 Not: 03.12.2008 tarih, 2008/234/B sayılı yeni yapı ruhsatı ve  09.03.2009 tarih, 2009/069 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.