1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Antalya Konyaaltı Mollayusuf Mahallesi'nde 4+1 124 m2 Ters Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 124m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16999
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 124m2
Ada 20202
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mollayusuf Mahallesi 1451 Sokak No: 16 Turkuaz Sitesi D blok Bodrum kat + Zemin kat Daire:2 Konyaaltı/Antalya

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi konumda olması, site içerisinde olması,  ters dubleks olması, 124 m2 alana sahip olması, 17 m2 terasınının olması, otoparkı, güvenliği, yüzme havuzu ve asansörünün olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Binanın bodrum+zemin katında bina ana giriş cephesine göre sol yönde konumlanmakta olup, projesine göre brüt 124 m2 (bodrum kat:42 m2+zemin kat 82 m2) kullanım alanına sahip "depolu mesken" vasıflı taşınmazdır. Ayrıca 17 m2 teras hacmine sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre: bodrum katta 2 adet oda, zemin katta antre, salon, mutfak, 2 adet oda, banyo ve wc 2 adet teras bölümlerinden oluşmaktadır. Terasla birlikte 141 m2 kullanım alanı vardır. Taşınmazın TAPU VASFI DEPOLU MESKENDİR. Kullanım alanı ve özellikleri projesine göre yazılmıştır. Daire içerisine girilemediği için mevcut durum bilinmemektedir. Yasal ve projesindeki durumuna göre satış fiyatı belirlenmiştir.

Turkuaz sitesi 9854m2 yüzölçümlü parsel üzerinde benzer mimari özelliklerde 10 adet bloktan oluşmaktadır. Site sınırları duvarla çevrili olup içerisinde açık otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, güvenlik mevcuttur. D blok parselin güney doğu köşesinde konumludur. D blok ayrık nizamda bodrum, zemin, 3 normal katı olmak üzere toplam 5 katlıdır. Binanın bodrum katında depolar, sığınak, zemin katında 2 adet depolu mesken ve bina girişi 1. katta ve diğer katlarında 2'şer adet mesken olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesinden kuzey cepheden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Uncalı Caddesi üzerinden güney istikamette ilerlerken sağa 1421. sokağa dönülüp yaklaşık 600 metre sonra sağa 1451. sokağa girilerek sağlanır. Bölge Konyaaltı Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz Uncalı Meydan Tıp Merkezine 150 metre, Uncalı Caddesine 700 metre uzaklıkta yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.