0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Antalya Kepez Baraj Mahallesi'nde 2+1 68 m2 Natamam Daire

Bankadan 2 + 1 68m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17415
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
68m2
Ada:
26908
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
A-13

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Taşınmaz Antalya ili, Kepez ilçesi, Baraj Mahallesi, 5822. Sokak A Blok No:13-164

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi bir bölgede konumlanması, market, eczane, kafeterya gibi ticari faaliyetlere yürüme mesafesinde olması, ulaşımının kolay ve sürekli olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, A blok 4. katta yer alan 13 bağımsız bölüm numaralı daire, doğu ve güney cephelidir. Projesine göre brüt 68 m2 kapalı alana sahip olup 2 oda, salon, mutfak, hol, banyo, wc-lavabo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isıtma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmaz inşa halindedir. İnşa seviyesi %53’tür.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul Antalya ili, Kepez ilçesi, Baraj Mahallesi, 26908 ada, 4.935.00 m2 yüz ölçümlü 4 numaralı parsel üzerinde kayıtlı A, B ve C blok olarak inşa edilmiş ‘Arsa’ vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın konumlu olduğu A blok parselin batı cephe hattında yer almaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul bodrum, zemin, 6 normal kat olarak betonarme yapı sisteminde inşa edilmiştir. Ana taşınmazda bodrum katında sığınak ve depo hacmi, zemin katta bina girişi ve 3 daire, normal katlarda 3’er daire olmak üzere 21 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi batı cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi kaba sıva halinde olup parselin peyzaj düzenlemesi yapılmamıştır. B blok 1. Kat seviyesinde olup C bloğun ise kaba inşaatı bitmiş, ince işçilikleri eksik durumdadır.

Ulaşım: Taşınmaz Antalya ili, Kepez ilçesi, Baraj Mahallesi, 5822. Sokak A Blok No:13-164 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için 5826. Sokak ile 5822. Sokak kesişiminden doğu yönde 5822. Sokak istikametinden yaklaşık 100 m ilerlenir ve sol kolda konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge şehrin gelişmiş olan bir bölgesi olup çevre genellikle yeni yapılardan ve boş imarlı arsalardan oluşmaktadır. Taşınmaza market, eczane, kafeterya gibi ticari faaliyetler yakın konumdadır.

Not:Taşınmaz inşa halindedir. İnşa seviyesi %53’tür.Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.