1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara YeniMahalle Saklıkent Prestij 3 Konutları'nda 4+1 150 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18117
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 61332
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 17
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm A Blok- 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güventepe Mahallesi Saklıkent Prestij 3 Konutları 568.Sokak A Blok No:1/18 Yenimahalle/Ankara

Açıklama

Özellikler:  Saklıkent Prestij 3 Konutları  A blok 8. Normal katta yer alan 18 nolu bağımsız bölüm, bodrum kat güney cephe bina giriş kapısına göre ön, arka sağ tarafta bulunmaktadır. Kuzey, doğu ve güney cephelidir. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre antre, hol, salon, 4 oda, mutfak, banyo, duş, wc ve 2 balkon bölümlü olup yaklaşık brüt 150 m2 alanlıdır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

8.Normal kat 18 nolu bağımsız bölümün bulunduğu taşınmaz, 2.223,00m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde A ve B Blok olarak inşa edilmiştir. B Blok bodrum ve zemin katta 2 nolu depolu dükkan ve zemin ve 1 katta 1 nolu dubleks konut bulunmaktadır. Taşınmazın onaylı projesine göre A Blok 1 Bodrum+ Zemin+ 17 Normal kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre A Blok 1.Bodrum katında bina girişi-sığınak-su deposu-su sayacı-kazan dairesi-hidrofor-enerji odası, zemin katında 1-2 nolu mesken, normal katın her birinde 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 36 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 1.bodrum kat güney cepheden sağlanmakta olup bina giriş ve rüzgarlık kapısı camlı alüminyum doğramadır. Bina giriş döşemeleri mermer duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Bina dış cephesi yalıtımlı akrilik boyadır. Binada 2 adet asansör, açık ve kapalı otopark alanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Ankara ili, Yenimahalle ilçesi, Güventepe Mahallesi, Saklıkent Prestij 3 Konutları, 568. Sokak, A Blok No:1/18 posta adresinde yer almaktadır. (UAVT: 1574280226) Açık tarifi ise, Bölgenin ana arterlerinden Kızılcahamam Caddesi üzerinde güneybatı istikametinde ilerlenilir ve sağa Güventepe Caddesine dönülür, bu cadde üzerinde 1km ilerlenir ve sağa Veysel Şatıroğlu Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde 240m ilerlenir ve sağ kolda 568. Sokak ile kesişiminde konu taşınmazın konumlu olduğu parsele ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu A Blok girişi 568.sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bölge orta gelir grubuna hitap etmektedir. Bölge şehrin gelişmekte olan bir bölgesi olup altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Yakın çevresinde Şentepe Güney Camii, Mevlana Ortaokulu, Karşıyaka Güneştepe Camii ve benzer tarzda inşası tamamlanmış binalar yer almaktadır. Ulaşım, Güventepe Caddesi üzerinde geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.