COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Yenimahalle Pamuklar Sitesinde 187 m2 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 187m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11894
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 187m2
Ada 61528
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm 31

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Pamuklar Mah.652.Sok.Pamuklar Sitesi No:5/31 Yenimahalle/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için bölgenin ana arterlerinden olan Seval Caddesi ile 142. Cadde'nin kesişimi referans alınarak 142. Cadde üzerinde, güney yönde yaklaşık 575 m ilerlenerek sağa 652. Sokak'a dönülür. Taşınmazın içinde bulunduğu ana gayrimenkul, yaklaşık 125 m ileride, sol kol üzerinde yer almaktadır. Ulaşımı kolay ve çeşitlilik arz eden bölgeden, kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz 1945 m2 alanlı arsa üzerine, ayak nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde, bodrum + zemin + 8 normal kat + çatı aralı ve 34 bağımsız bölümlü olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz binanın 2. bodrum katında; sığınak, su deposu, sayaç yeri, 1. bodrum katında; kapıcı dairesi, sığınak, zemin katında; bina girişi, enerji odası, 2 konut ve diğer katların her birinde 4'er konut bulunmaktadır. 8. katta yer alan konutlar çatı aralıdır. Bina girişi zemin kat kuzey cepheden sağlamaktadır. Binanın dış cepheleri akrilik dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina girişi, merdivenleri, ortak alanları ve 1.20 metre yükseldiğinde duvarlar mermer kaplı, kalan duvarlar plastik boyalıdır. Isıtma sistemi doğalgaz kombilidir. Ana taşınmaz açık otoparklı, çift asansörlü ve yangın merdivenli olarak inşa edilmiştir. 
111/1945 arsa payı 8. kat 31 nolu bağımsız bölüm normal kat brüt 124 m2 ve çatı arası kat brüt 63 m2 alanlı olmak üzere toplam 187 m2 alalı olup, çatı aralı konut vasıflıdır. Konut; normal kat: 3 oda, salon, mutfak, banyo, duş, wc, antre ve 2 balkon, çatı arası katı ise 2 oda, banyo, balkon, antre ye açık teras bölümlerinden oluşmaktadır. Balkonlara erişim oda ve mutfakta, açık terasa ulaşım antreden sağlanmaktadır. Taşınmaza ait 76 m2 alanlı açık teras bölümü mevcuttur. Taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta, ön ve yan cephede yer almakta olup, 652. Sokak’a göre arka cephelidir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz kuzey batı cephelidir.