COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Yenimahalle Kaletepe 3+1 142 m2

Bankadan 3 + 1 142m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11679
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 142m2
Ada 61407
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 26

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kaletepe Mah.880.Cadde Dökmeciler Apt.No:13/26 Yenimahalle/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Değerleme konusu taşınmaz, Ankara ili, Yenimahalle ilçesi, Kaletepe Mahallesi, 3SO.Cadde, Dökmeciler Apartmanı, No:13/26 adresindedir. Taşınmaza; Demirdağı Caddesi üzerinde Özkent Akbilek Ortaokulu'nun bulunduğu noktadan itibaren kuzeybatı yönünde ilerlenilip 4. sola 852.Sokağa sapılıp ardından 4. Sağa dönülerek ulaşılan 800. Cadde vasıtası ile ulaşılmaktadır. Ana taşınmaz 880. Cadde ile 878.Sokak kesişiminde, köşe parselde konumlanmaktadır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Gecekondu bölgesinden çok katlı konut bölgesine dönüşüm şeklinde gelişmekte olan bölgede yer alan taşınmaz Çalışanlar ilkokulu, Kaletepe Çocuk Parkı ile toplu taşıma güzergahı olan Ünsal Sokağa yürüme mesafesinde yer almaktadır. Konumu itibari ile her türlü belediye ve alt yapı hizmetinden istifadesi taömdır.

Özellikler:   binada 6, normal katta, bina girişine göre ön, sol tarafta 880. Cadde'den binaya bakıldığında ön ve sol yan cephede yer alan, kuzey-doğu yönlü 26 bağımsız bölüm nolu konuttur. Projesinde 142 m2 brüt alanlı mesken giriş holü, koridor, salon, 3 oda, mutfak, genel banyo, ebeveyn banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz dışarıdan görülmüş olup iç özelikleri incelenmemiştir.

Meskenin yer aldığı bina inşaatı; 2.095.00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, betonarme yapı strüktüründe, ayrık nizam tarzda inşa edilmiştir. Bina bodrum + zemin + 8 normal + çatı katlı olmak üzere toplam 10+çatı kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesinde bodrum katında sığınak, su deposu, kapıcı dairesi, su sayaç yeri, elektrik sayaç yeri ve  toplam 36 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan, binanın kuzeydoğu cephesinden. 880. Cadde'den bakıldığında ön cepheden sağlanmakta olup dış kapısı alüminyum doğrama, rüzgarlık kapısı ahşap doğrama kapıdır. Bina giriş holü, kat holleri döşemeleri ve merdiven ile tüm bu mahallerin duvarları yaklaşık h:1,20m kotuna kadar mermer plak kaplı, bu kotun üzeri saten boyalı, merdiven korkulukları demirdir. Sinan arka bahçesinde açık otopark alanı, iç kısmında ise asansör bulunmakta olup çevre düzenlemesi yapılmıştır. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyalıdır.