COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Yenimahalle Demetgül Mahallesinde 74 m2 Dükkan

Bankadan 74m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11138
Metre Kare 74m2
Ada 15954
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 36
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 8
Bağımsız Bölüm 29
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

DEMETGÜL Mah. ŞEHIT RIFAT ÇELIK Cad. KARAKAYA APT. Apt. No: 2 A / YENIMAHALLE / ANKARA

Ankara Yenimahalle Demetgül Mahallesinde 74 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz 95.Cadde üzerinden kuzey yönünde ilerlenirken Caddeyi sol kolda kesen Şehit Rıfat Çelik Caddesi ile kesişiminde kuzeybatıda kalan köşe parsel konumundadır.

Özellikler: Taşınmaz onaylı projesine göre tek hacim dükkan dan oluşmakta olup yaklaşık brüt 74 m2 alanlıdır. Taşınmazın vitrin cephesi 9 m, derinliği 7.5 m dir. Taşınmazın ön cephe vitrinleri camlı demir doğrama ve panjurludur. Dükkan içerisinde zeminler seramik, duvarlar yarıya kadar seramik kaplı üzeri ve tavanları plastik boyalıdır. Yerinde yapılan incelemede taşınmazın arka cephesinde bina ortak alanı ve meskenlere ait eklenti kömürlüklere doğru yaklaşık 24 m2 genişletildiği görülmüştür. Taşınmazın içerisi ofis, wc, mutfak olarak bölümlere ayrılmıştır.

Bina, Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Demetgül Mahallesi, 15954 Ada, 6 numaralı parsel üzerindeki Bodrum + Zemin +8 Normal Kat şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu binada toplam 30 adet Bağımsız bölüm mevcuttur. Projesine göre, bodrum katta 2 adet dükkan, 1 adet depo, meskenlere ait eklenti kömürlükler, kapıcı dairesi, zemin katta 1 adet mesken, 3 adet dükkan ve bina girişi, 1.kattan 7.kata kadar her katta 3 er adet mesken, 8.katta 2 adet mesken olarak dağılmıştır. Bina girişi, 422. Sokak üzerinden, zemin kat seviyesinden, kuzey yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Kat holleri, merdiven sahanlık ve basamakları mermerdir. Binada doğalgaz tesisatı ve asansör bulunmaktadır.

Not: 14.04.2011 Tarihli İskan Belgesi mevcuttur.