COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Yenimahalle Demetevler Mahallesi'nde 134 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 134m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16965
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 134m2
Ada 15914
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 32
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Demetevler Mahallesi İvedik Caddesi No:147A D:12 Yenimahalle/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz A Blok 6. normal Kat 12 bağımsız bölüm numaraları taşınmaz 134 m2 alana sahiptir. 

1.202.02 m2 yüz ölçümüne sahip, 15914 ada, 2 parsel üzerinde kurulu ana gayrimenkul mahallinde 2. bodrum, 1. bodrum, zemin kat, 1 ve 2. normal katlarda ortak pasaj olarak inşa edilmiş, 3. normal kattan, 9. normal kata kadar bitişik ancak kat bazında bağımsız inşa edilmiş, kat planlarında A ve B Blok olarak ayrılmış toplam 2 Blok ve pasaj katlarında A ve B Blokların her birinde 21'şer adet mesken, pasaj ve ortak katlarda 34 adet iş yeri ve dükkan olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 76 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul pasaj kısmında yer alan dükkan ve iş yeri girişleri İvedik ve 360. Cadde üzerinden verilmiştir. A ve B Blok bina girişi 1. normal kay seviyesinden İvedik Caddesi üzerinden binayı karşımıza aldığımızda bina sağ yan cepheden batı istikametinden verilmiştir. A Blok bina giriş istikametini karşımıza aldığımızda solda, B Blok numaraları bina ise sağda yer almaktadır. A ve B Blok ayrımı kat planlarında gösterilmiştir. Ana gayrimenkul 2 bodrum+zemin+9 normal kat olmak üzere 12 katlı inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulün 2. bodrum katında; apt. ait 2 adet depo, su deposu, kapıcı dairesi, 2 nolu iş yerine ait 1 nolu depo, 21 nolu iş yeri, 1. bodrum katta; 23 nolu iş yeri, apt. ait depo, zemin katta; 30, 31, 32, 33 nolu dükkanlar, 1. normal katta; A ve B Blok ortak bina girişi, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29 nolu dükkanlar, 25 nolu çay ocağı, 2. normal katta; 34 nolu iş yeri, 3. normal kattan, 9. normal kata kadar, A ve B Blokların her katında 3'er daire mevcuttur. Ana yapının dış cephesi sıva üzeri normal dış cephe boyası ile kaplamalı olup, binanın giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada kat sağanlıkları ve merdiven basamakları seramik kaplamalı olup, duvarlar 1 m. seramik üzeri plastik boyalıdır. Taşınmazın yer aldığı ana yapının çatısı ahşap üzeri kiremit döşelidir. Binanın çevre düzenlemesi yapılmıştır. Ana gayrimenkul içerisinde katlar arasında geçişi sağlayan 2 adet asansör 2 adet merdiven bulunmaktadır. Bina orta bakımlıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz Ankara İli, Kızılay merkezine 9 km, Yenimahalle İlçe merkezine 2.8 km mesafededir. Taşınmaza ulaşım konumlu olduğu İvedik Caddesi üzerinden toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Taşınmaz ayrıca Hastane Metro istasyonuna 400 m. yürüyüş mesafesindedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.