COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Yenimahalle Çiğdemtepe Mahallesi'nde 3+1 158 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 158m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16793
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 158m2
Ada 61249
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 10/12/2013
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenimahalle ilçesi Çiğdemtepe Mahallesi, Aydan Caddesi Diriliş Apt.No:21/1 Yenimahalle Ankara

Açıklama

Özellikler: 1 nolu -mesken- nitelikli taşınmaz, zemin kat ve kuzey cepheden sağlanan bina girişine göre, sol kolda zemin katta konumlu olup: güney, kuzey ve doğu cephelidir. Projesinde ve mahallinde brüt 158 m2 alanlı olup: 3 oda, salon, mutfak,3 balkon, antre, wc, duş, banyo, hol hacimlerinden oluşmaktadır

Binada toplam 19 bağımsız bölüm mevcuttur. Binada asansör vardır, arka cephede yar açık otopark yeri vardır, çevre düzenlemesi tamdır. 

Ulaşım: Taşınmaz Yenimahalle ilçesi, Çiğdemtepe Mahallesi, Aydan Caddesi, Diriliş Apt., No:21/1 açık posta adresinde konumlu meskendir. Taşınmaza ulaşmak ana arter olan Değimendere Caddesi üzerinde ilerlerken kavşak noktasından, sol koldan Aydan Caddesine devam edilir. 360m ilerledikten sonra taşınmaz, sağ kolda, belediye numaratajına istinaden 21 nolu binadır. Taşınmaz Yenimahalle ilçe sınırında konumlu olup gelişimi devam eden bir bölgede konumludur. Yakın çevresinde boş arsalar ve yeni yapılı site içerisinde bulunan çok katı yapılar bulunmaktadır. Bölgede benzer özelliklerde yapılar mevcut olup binalardaki doluluk oranı %50-75 arasındadır. Avcılar Mahallesinde büyük oranla iyi yapı kalitesinde yapılar yer almakta olup sosyal donatı alanları bakımından gelişimi devam etmektedir. Bölgenin yapı karakteristiği ayrık nizam çok katlı mesken amaçlı kullanılan binalardan oluşmaktadır. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Genel olarak iyi gelir grubunun ikamet ettiği söylenebilir. Ayrıca yakın çevresinde Afet İnan ilkokulu, spor tesisi, dini tesis gibi sosyal donatı alanları yer almaktadır.

Not: 10/12/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.