1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Yenimahalle Çam Sitesi'nde 4+1 153 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 153m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18097
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 153m2
Ada 61220
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 14
İskan Tarihi 13.01.2021
Ruhsat Tarihi 16.12.2011
Bulunduğu Kat 11
Bağımsız Bölüm 23

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Özellikler:  Yenimahalle Çiğdemtepe Mahallesi Çam Sitesi 11. Normal katında yer alan 23 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre; salon, 4 oda, mutfak, antre, 2 banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup, brüt 153m2, kullanım alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, 1.665,00m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, ayrık nizamda, 2011 yılında inşa edilmeye başlanmıştır. Taşınmazın konumlu olduğu bina, 1 bodrum+ zemin+ 14 normal kat olmak üzere toplam 16 kattan oluşmaktadır. 1.bodrum katta sığınak-su deposu- su sayaç yeri- jeneratör- kazan dairesi- hidrofor, zemin katta 1 mesken- kapıcı dairesi- bina girişi, normal katların her birinde ikişer mesken olmak üzere binada toplam 29 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı binanın girişi 1053.Sokak üzerinden, zemin kat kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyanmıştır. Binanın ortak alan zeminleri, duvarları yarıya kadar mermer plak kaplı bu kotun üzeri yağlı boyalıdır. Binanın giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada 2 asansör, yangın merdiveni, açık otopark bulunmaktadır. 

Ulaşım: Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Çiğdemtepe Mahallesi, 1053.Sokak, Solmaz Çam Sitesi, No:5/23 posta adresinde bulunmaktadır. (UAVT: 2981228543). Açık tarifi ise Selim Caddesi üzerinde doğu istikametinde ilerlerken sola 1053.Sokağa dönülür. Konu taşınmazın bulunduğu bina 1053.Sokak üzerinde solda 5 dış kapı numaralı Solmaz Çam Sitesi, 11.kat 23 bağımsız bölüm nolu meskenidir. Bina Karşıyaka Şentepe Muradiye Camiine 200mt Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesine 350mt mesafede yer almaktadır. Bölgede genellikle çok katlı apartman ve site tarzı yapılar bulunmaktadır. Bölge Yenimahalle İlçe Merkezine orta mesafede olup orta gelir grubunun tercih ettiği bir konumdadır. Ulaşım, Selim Caddesi üzerinde geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. 

Not: Taşınmazın bulunduğu binaya ait, Yenimahalle Belediyesi tarafından verilme 16.12.2011 tarih, 952 sayılı yapı ruhsatı, 13.01.2021 tarih, 10 sayılı iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.