COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Yenimahalle Avcılar Sitesi'nde 3+1 139 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 139m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17199
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 139m2
Ada 61376
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 11
İskan Tarihi 13.02.2020
Ruhsat Tarihi 17.05.2013
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Avcılar Mah. 1037.Sok. No:3 K:3 D:10 Yenimahalle/Ankara Avcılar Sitesi Apartmanı

Açıklama

Özellikler: 3.kat 10 bağımsız bölüm nolu mesken bina girişine göre solda yer almaktadır. Mesken güney ve doğu yönüne cephelidir. Onaylı mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, duş, wc, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt 139m2 kapalı alanlıdır. Asansör ve otopark mevcuttur.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 2.075m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde, bodrum kat, zemin kat, 11 normal kat olarak inşa edilmiştir. Projesine göre Bodrum katta: sığınak, kazan dairesi, kapıcı dairesi, sayaç yen, su deposu, Zemin katta: 1,2,3 nolu meskenler ve bina girişi, 11 normal katin her birinde 3'er mesken olmak üzere binada toplam 36 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, zemin kat seviyesinden, bina bahçesinden ve kuzey yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Binada otopark alanı, yangın merdiveni, 2 adet asansör ve merkezi isitma sistemi mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara ili, Yenimahalle ilçesi, Avcılar Mahallesi, 1037.Sokak, Avcılar Sitesi Apartmanı, No:3/10 posta adresinde yer almaktadır. Açık tarif olarak, Akgüvercin Caddesi üzerinden kuzey istikametinde ilerlenir. Ardından sola Karahöyük Caddesine, ardından sola 1037.Sokağa girilir. Konu taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda yer alan 3 nolu Avcılar Sitesi Apartmanının 3.katındaki 10 nolu meskendir. Konu taşınmazın bulunduğu bölge lige merkezinin kuzeyinde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgede yüksek katlı apartmanlar ve konut siteleri bulunmaktadır. Bölge orta-alt gelir grubuna hitap etmektedir. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup kamu yararından istifadesi tamdır. Bölgeye ulaşım yakın konumdan geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: Ana gayrimenkule alt 17.05.2013 tarihli 385 nolu yapı ruhsatı, 13.02.2020 tarih 31 nolu iskan belgesi mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.