Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Yenimahalle Ata Mahallesi'nde 3+1 125 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 5373
Pafta 0
Ada 44752
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ATA MAHALLESİ, 3761 SOKAK, ESER YAPI EVLERİ, C BLOK NO:7C/6 YENİMAHALLE/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Mavi Yıldız Caddesi ile 3761 Sokak kesişiminden batı istikametine 3761 Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 120 metre ilerledikten sonra güney yönünde değerleme konusu taşınmazın bulunduğu siteye ulaşılır. Taşınmazın yakınındaki Mavi Yıldız Caddesi ana arter niteliğinde olup ulaşım bu aks üzerinden sağlanmaktadır.


Özellikler: Taşınmaz, C Blok 1. kat 6 bağımsız bölüm numaralı "Mesken"dir. Mesken; bina girişine göre sağ arka ve sağ yan tarafta yer almakta olup kuzeydoğu­-kuzeybatı cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt 125 m2 kullanım alanlı olup; antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, wc, banyo, duş, kiler, 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Gayrimenkulün iç özellikleri bilinmemektedir.

Ana taşınmaz, arsa ve üzerinde yer alan 4 adet betonarme binadan ibarettir. Ana taşınmazı oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir. Dairenin içerisinde yer aldığı C Blok; bodrum, zemin ve 9 normal kattan oluşan betonarme binadır. C Blok parselin güney köşesinde bulunmaktadır. Mavi Yıldız Caddesinden binaya bakıldığında; bina girişi ön cephede bulunmakta olup, ana yapının güneydoğu cephesinden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi, akrilik dış cephe boyası, giriş kapısı alüminyum doğramadır.

Gayrimenkulün yakın çevresinde benzer tarzda inşa edilmiş betonarme binalar yer almaktadır. Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge gelişimini kısmen tamamlamış durumdadır.

 03/10/2013 tarihli yapı ruhsatı (iskan) bulunmaktadır.