COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Tandoğan Mahallesinde 52 m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 52m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11823
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 52m2
Ada 92
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Ankara İli, Sincan İlçesi, Tandoğan Mahallesi, Şehit Serkan Öğütçü Sokak, Karakuş Apartmanı, No: 27/1

Açıklama

Ulaşım: Ankara İli, Sincan İlçesi, Tandoğan Mahallesi, Şehit Serkan Öğütçü Sokak, Karakuş Apartmanı, No: 27/1 posta adresindedir. Açık tarif olarak taşınmazın bulunduğu bölgede ana arterlerden olan Zeki Uğur Caddesi üzerinde batı istikamette ilerlenir ve sağa Dinçer Sokaka bağlanılır. Bu sokak üzerinde 70 mt ilerlenir ve sola Şehit Serkan Öğütçü Sokağa dönülür. Taşınmazın bulunduğu bina sol kolda 4.parselde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge daha çok orta gelir seviyesine sahip kesim tarafından tercih edilmektedir. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaza ulaşım Zeki Uğur Caddesi üzerinden toplu taşım araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Konu taşınmaza yakın mesafede Nur Camii ve Sincan Belediyesi bulunmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz bina girişine göre sağ yandadır. Onaylı projesine göre 1 oda, salon, mutfak, banyo, wc ve balkon bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 52 m2 dir. Oda ve salon zeminleri laminat parke, duvarlar boyalıdır. Mutfak ve banyoda zeminler seramik, duvarlar fayanstır. Mutfak dolapları hazır dolap olup tezgahı mermerdir. Pencereler ve iç kapılar ahşap doğrama olup dış kapısı çelik kapıdır. Mesken hali hazırda boş durmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina 305,00 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde, 1 bodrum+ zemin+ 3 normal+ çatı kat olarak 1992 yılında inşa edilmiştir. Sincan Belediyesinde ve Sincan Tapu Sisteminde mevcut onaylı mimari projesine göre binanın 1. bodrum katında kömürlükler-sığınak-2 nolu daire deposu, zemin katından bina girişi-1-2 numaralı mesken, 1. normal katında ve  normal katında, her katta 2 adet mesken, 3.katta 7 nolu çatı aralı mesken olmak üzere binada toplam 7 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi, giriş holü ve koridorunda zeminler mozaik kaplamalı olup, duvarları boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina dış cephesi, dış cephe boyalıdır. Onaylı mimari projesine ve mahallinde binanın girişi, zemin katından ve güneybatı yönünden yapılmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Not: 15/10/1992 tarihli yapı kullanma izni mevcuttur.