Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Sincan Atatürk Mahallesinde 3+1 90 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2

Özellikler

Tapu no 10639
Ada 125
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Atatürk Mahallesi, Kutsal Sokak, Topçu Apart. No:9, Kat; 3. Normal, Daire;9 Sincan / ANKARA

Ankara Sincan Atatürk Mahallesinde 3+1 90 m2 Daire

Açıklama

Özellikler: 3. normal katta yer alan 9 bağımsız bölüm no'lu taşınmaz yerinde brüt 90 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz, antre-koridor, mutfak, salon, 3 adet oda, 1 banyo, WC ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz projesinde ve yerinde kat ve kattaki konum olarak projesine uygun olduğu görülmüştür. Taşınmazın salon ve oda hacimlerin zeminleri seramik kaplı, duvarları saten boyalı, tavanları ise plastik boyalıdır. Antre-koridor, mutfak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları saten boyalıdır. Islak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları ise fayans kaplıdır. İç kapı doğramaları camlı/dolu ahşaptan mamüldür. Taşınmazın pencereleri PVC' den mamüldür. Dış kapı çelik kapıdır. Taşınmaz doğalgaz yakıtlı kombi sistemi ısıtılmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bakımsız durumda olup, iç hacimlerde tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.
Ana gayrimenkul betonarme karkas tarzda, ayrık nizamlı, asansörsüz ve 3/A yapı inşaat sınıfında inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul 1 bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün 1. bodrum katında; 4 adet dükkan, zemin katında; 9 adet dükkan ile 3 adet normal katların her birinde dörder adet mesken yer alacak şekilde toplamda 25 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ayrıca bodrum katta kömürlük alanı bulunmaktadır. Ana gayrimenkule giriş zemin kattan sağlanmaktadır. Bina, dış cepheleri sıva üzeri dış cephesi boyalıdır. Bina giriş kapısı çelik kapıdır. 
Ulaşım: Bölgenin ana ulaşım akslarından biri olan Vatan Caddesi üzerinde kuzeydoğu istikametinde ilerlenir. Cadde üzerinde yer alan Dörtyol Camiyi geçtikten yaklaşık 800m sonra sağa değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu Kutsal sokağına dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 500m ilerlendiğinde taşınmaz sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaz, Ankara İl Merkezine yaklaşık 22 km mesafe uzaklıktadır. Taşınmazın yakın çevresinde alt ve orta gelir grubuna hitap eden, orta yapı kalitesinde ayrık/bitişik nizamda inşa edilmiş, 3-4 katlı konut-ofis kullanımlı yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Atatürk Caddesi, Vatan Caddesi, Sincan Belediyesi, Sincan Kaymakamlığı, Kültür Ortaokulu ve Lale Parkı bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinden toplu taşım araçları ile kent merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Bölge tamamlanmış alt yapıya sahiptir. Taşınmazın çevresi konut fonksiyonlu olarak gelişmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market v.b. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir.
Not: 04.12.1990 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır.